Ostrowskie złote serduszko wylicytowane! Zwycięzca pobił zeszłoroczny rekord!

9
To absolutny rekord! Ostrowskie, złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało wylicytowane za 35 tysięcy złotych! To serduszko jest wyjątkowe, ponieważ jest ich 10 w Polsce, a jedno z nich trafiło właśnie do ostrowskiego sztabu. Zwycięzcą licytacji została firma Arged z Ociąża.

Wcześniej złote serduszko można było licytować w ostrowskim sztabie WOŚP w roku 2001, 2003 i 2004 oraz po kilkunastu latach przerwy w 2020 roku, 2022 i teraz w 2023.

W 2020 roku po emocjonującej licytacji w imieniu swoich abonentów złote serduszko WOŚP wylicytował PROMAX lokalny operator światłowodowej sieci kablowej dostarczający szybki internet światłowodowy oraz telewizję cyfrową.

W tym roku właścicielem złotego serduszka WOŚP została firma Arged, której przedstawiciele wylicytowali je za 35 tysięcy złotych!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. Oglądałem do końca, było super !! ♥️ A szczęśliwego posiadacza słotego 💛 serdecznie pozdrawaim 👍🦩🌴🐠🦜

    • No i co z tego katoliku? Wyłóż kasę na jakiś cel charytatywny to też sobie będziesz mógł odliczyć. Zrobisz coś dobrego to karma do Ciebie wróci, choćby w postaci odliczenia od podatku. Wszyscy będą zadowoleni.

    • Ile ??? bo zabrzmiało jakby całą kwotę. Nie umniejszajmy licytującemu. Szacunek za wylicytowanie serduszka. Arged tak trzymać !!!!

  2. Pierwsze w Ostrowie serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o nr. 839 zostało wylicytowane 4 stycznia 1998r a nie jak w artykule napisała Pani Ewa w 2001 r.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick