Ostrowski Basen Miejski startuje w poniedziałek!

3
Dobra informacja dla wszystkich, którzy oczekują otwarcia basenu miejskiego. Olimpijska otworzy swoje drzwi dla mieszkańców już w najbliższy poniedziałek! Na terenie basenu pojawi się kilka zmian. Władze miasta informują też, że ceny biletów nie zostaną podniesione.

Choć w weekend pogoda ma być nieco w kratkę to synoptycy informują, że od przyszłego tygodnia czeka nas fala upałów. Dlatego też zdecydowano, że od 14 czerwca (poniedziałek) Basen Miejski „Olimpijska” zostanie otwarty dla mieszkańców i przyjezdnych! „Staramy się, by miejsce, które tak uwielbiacie, było jeszcze bardziej atrakcyjne. W tym sezonie kąpiele na Olimpijskiej umilać będzie chilloutowa muzyka, nowa zieleń, dzięki której jest jeszcze przyjemniej oraz nowe, duże parasole, które pozwolą schować się w cieniu. Będzie można również rozerwać się podczas zajęć aqua aerobiku, które pokochaliście. Natomiast w barze przy trawiastej plaży znajdziecie fit przekąski, owoce i deserki” – czytamy na fanpage’u Beaty Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Basen ma być czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14 do 19, a w weekendy od 11 do 19. Na czas wakacji godziny otwarcia basenu zostaną wydłużone.

Ceny biletów nie wzrosną i tym sposobem mają być jednymi z najniższych w regionie:

Czerwiec:
od poniedziałku do piątku: ulgowy – 7zł, normalny – 10 zł
w soboty i niedziele: ulgowy – 8 zł, normalny – 12 zł

Lipiec i sierpień:
od poniedziałku do piątku:ulgowy – 10 zł, normalny – 14 zł
po godz. 16.00: ulgowy – 8 zł, normalny – 12 zł
w soboty i  niedziele: ulgowy – 12 zł, normalny 15 zł
po godz. 16.00: ulgowy – 10 zł, normalny – 14 zł

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick