Ostrowianka powalczy o tytuł najpiękniejszej Polki!

4
Fot. Archiwum prywatne Marty Bąk
Marta Bąk, 19-latka z Ostrowa Wielkopolskiego powalczy w konkursie Polska Miss i ma szansę zyskać tytuł najpiękniejszej Polki! Wielki finał odbędzie się już 18 grudnia, a nam udało się porozmawiać z finalistką i zapytać o nastrój i ocenę swoich szans w tym wydarzeniu.

Marta Bąk, czyli 19-latka z ostrowianka już w marcu tego roku otrzymała tytuł Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego. Przed nią konkurs w randze ogólnopolskiej. – Wiadomo, że jest to rywalizacja, ale cieszę się bardzo, że udało mi się dostać do finału. Kandydatek jest sporo, bo aż 37 i wszystkie są śliczne! Komisja będzie miała trudny wybór – powiedziała Marta w rozmowie z redakcją wlkp24.info. Jak przekazała nam finalistka, podczas gali finałowej odbędzie się m.in. pokaz w wieczorowych sukniach, a najlepsze dziesięć kandydatek zaprezentuje się w sukniach ślubnych.

Konkurs Polska Miss powstał na bazie regionalnych konkursów piękności. „Zadaniem kandydatek będzie między innymi dbanie o wizerunek i promocję firm partnerskich. Daje to możliwość doskonalenia umiejętności personal brandingu i budowania jeszcze większej pewności siebie” – czytamy na oficjalnej stronie konkursu.

Uroczysta gala odbędzie się 18 grudnia i wtedy dowiemy się, która z pań zdobędzie tytuł Miss Polska! Organizatorem konkursu piękności jest firma wywodząca się z miejscowości Psary w gminie Sieroszewice (powiat ostrowski).

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick