Ostrów wstrzymuje kursy do Krotoszyna, a Krotoszyn do Jarocina

0
Z powodu sytuacji epidemiologicznej Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim wstrzymuje kursy autobusowe do Krotoszyna. Z kolei Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie zawiesza połączenia do Jarocina. Zmiany obowiązują od 14 kwietnia do odwołania.

Powodem wycofania kursów autobusowych jest rozwijająca się sytuacja epidemiologiczna na terenie powiatu krotoszyńskiego. Obecnie liczba zakażonych osób z tego powiatu zbliża się już do 150. Zmarło dziesięciu pacjentów. To najwyższe dane z całej południowej Wielkopolski.

CZYTAJ: Uczeń IV LO w Ostrowie już zdał maturę z języka obcego. Jak to możliwe?

Chcąc ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa, Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim wstrzymuje połączenie linii K1 do Krotoszyna. Zmiany obowiązują od 14 kwietnia (wtorek) do odwołania. „Autobusy linii K-1  kursować będą na następującej trasie: Ostrów Wielkopolski – Lamki – Łąkociny – Daniszyn – Mazury – Borowina Leśniczówka. Trasa powrotna: Borowina Leśniczówka – Mazury – Daniszyn – Łąkociny – Lamki – Ostrów Wielkopolski.” – informuje spółka w wydanym przez siebie komunikacie.

Z kolei Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie informuje pasażerów o wstrzymaniu kursów autobusowych do Jarocina. Zmiany będą obowiązywać od 14 kwietnia (wtorek) do odwołania. „Za powstałe utrudnienia zakład przeprasza wszystkich pasażerów.” – czytamy.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick