Ostrów. Plantacja konopii odkryta przez policjantów[WIDEO]

6
Policjanci Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zlikwidowali uprawę konopi indyjskich znajdującą się na terenie jednej z posesji powiatu ostrowskiego. Rośliny rosły na plantacji, którą „opiekował się” 28-latek.

28-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego został zatrzymany przez policjantów. Na przydomowym ogródku znajdowała się jego plantacja marihuany. – Oprócz tego, policjanci znaleźli w garażu ponad 600 gramów suszu roślinnego. Susz poddano badaniu testerem narkotykowym, który wykazał że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany, a rośliny i susz zabezpieczony – informuje sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ: Dyrektor krotoszyńskiego szpitala złożył wypowiedzenie

28-latek został aresztowany na trzy miesiące. Usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany oraz uprawy konopi innych niż włókniste. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

 1. 21
  8

  Żenada. Ten kraj jest niczym Białoruś. Policja nigdy nie będzie szanowana póki będzie niszczyć plantacje ziół leczniczych. Wstyd.

  • 15
   2

   Konopie to nie jest zło. To, że tak myślisz jest wynikiem propagandy i narkofobii. Jednym z najgorszych narkotyków jest alkohol. I to jest zło prawdziwe. Konopie nie mają z tym nic wspólnego. Są lekiem dla wielu osób, w tym dla mnie.

 2. Policja robi to musi ,jakby Marysia była legalna to by lżej dla ludzi dla ludzi chorych na raka i choroby różnego przewlekłego typu gdzie potrzebne są znieczulacze i lepsze by było takie możliwosci ,a jak ktoś chce hodować takie roślinki to nikomu się nie chwalić ,okazy pewne dobrze się cieszyć dla siebie bo dobrzy katolicy mają języki a to takie efekty ,na ogródkach działkowych na plotach pełno wijącego Bielunia a taka efektów roślina .👍🙋😉

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick