Ostrów. Ostatni weekend z lodowiskiem!

1
Fot. UMOstrów
9 i 10 marca będzie ostatnim weekendem funkcjonowania lodowiska w tym sezonie zimowym. Miasto przygotowuje się do podsumowania zimy 2018/2019 i mają kolejne powody do radości. Atrakcja cieszyła się dużym powodzeniem, a dodatkowym atutem w tym roku było disco-lodowisko.

Pomysł od samego początku okazał się strzałem w dziesiątkę. W zeszłym sezonie, pierwszym w historii funkcjonowania atrakcji, lodowisko odwiedziło 48 tysięcy osób. Na koniec tego sezonu, miasto również ma powody do zadowolenia. – Na tę chwilę, lodowisko odwiedziło już blisko 40 tysięcy osób, a przed nami jeszcze ostatni weekend. Mamy nadzieję, że wielu mieszkańców Ostrowa przyjdzie na disco-lodowisko – poinformował Artur Kołaciński z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Disco-lodowisko to atrakcja, która ruszyła 22 grudnia i ma swoje rzesze fanów. W sobotę (9 marca) oraz w niedzielę (10 marca), po godzinie 18.00 włączone zostaną kolorowe światła i muzyka, która zachęci łyżwiarzy do zabawy.

Kolejne atrakcje na płycie lodowiska ruszą 1 maja. – Teraz jest czas, by tafla naturalnie się rozpuściła i zostanie przygotowana pod rolki. 1 maja ruszy Rodzinny Park Rozrywki z funkcją rolkowiska – dodaje Artur Kołaciński.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick