Biletomaty już działają. Umiemy z nich korzystać?

13
Biletomaty funkcjonują na terenie Ostrowa Wielkopolskiego od 1 czerwca. Ułatwiają na pewno pracę kierowców, ale czy pomagają mieszkańcom? Wiele osób staje przed maszyną i nie za bardzo wie, jak zabrać się za kupno biletu autobusowego. Często muszą korzystać z pomocy innych pasażerów, którzy tłumaczą, jak go zakupić. Miejski Zakład Komunikacji zaprezentował w krótkim materiale, jak prawidłowo korzystać z biletomatu.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  1. Właściwie to dobrze, że komunikacja w Ostrowie nie jest darmowa jak w Kaliszu. Przynajmniej seniorzy muszą się skupić i używać mózgu czego by nie doświadczyli gdyby nie ich ukochana pani prezydent. No i ja dzięki temu mam ciekawą pracę.

  2. Biletomaty zostały umieszczone we wcześniejszych miejscach, gdzie można było postawić wózek dla dzieci. Czego to Caryca nie zrobi, żeby swoim ukochanym mieszkańcom nieba przychylić.

  3. Najbardziej aktywny radny Paduch z PO od balustrad i poręczy dopytywał na Sesji Rady Miejskiej, co będzie z dodatkowym wynagrodzeniem dla kierowców autobusów za sprzedane przez nich bilety. A ja się pytam jaki wpływ ma kierowca na ilość przewożonych pasażerów. Czy wychodzi z autobusu i nagania pasażerów, żeby ci wsiadali czy może są jakieś inne metody. Chętnie bym się dowiedział?

    • Sam sobie zaprzeczasz w swojej wypowiedzi. Kierowca za każdy sprzedany przez siebie bilet otrzymywał dod. wynagrodzenie które było istotnym składnikiem procentowy jego i tak niskiej pensji. Brak tego dodatku wplynie znacząco na jej wysokość. Stąd to zainteresowanie radnego Paducha. Ot cała filozofia.

    • Jak ci mało płacą, to zatrudnij się w zakładzie kolejowym w którym szefuje Zbyszek Chlebowski, ten od afery hazardowej. Tam zamiast prowizji za bilety będziesz mógł o wypłatę zagrać na automacie jednoręki bandyta.

  4. A ja pani prezydent jestem wdzięczny nie tylko za biletomaty, ale także za Centrum Przesiadkowe. Dzięki temu mam więcej klientów, którzy nie mają cierpliwości zwiedzać całego miasta łącznie z tym centrum zanim dojadą do celu. Ci biedniejsi niestety wyboru nie mają i ja już z tego nic nie mam.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick