Ostrów czy Kalisz? Wygraj bilety na derby PGNiG Superligi [KONKURS]

0
To będzie prawdziwy hit 15. kolejki PGNiG Superligi. ARGED KPR Ostrovia podejmie zespół ENERGA MKS Kalisz. Starcie dwóch drużyn, które geograficznie dzieli raptem 20 km, elektryzuje kibiców od dawna. Na razie w lepszej pozycji w tabeli są biało-czerwoni, ale to w końcu derby. Trudno przewidzieć, co się wydarzy. Zwłaszcza w piłce ręcznej. Jeśli chcesz być świadkiem być może najgorętszego spotkania w tej rundzie w Arenie Ostrów, powalcz o jeden z pięciu biletów na ten mecz. Szczegóły i regulamin znajdziesz na wlkp24.info.

Odliczamy dni do hitu 15. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy ARGED KPR Ostrovia a ENERGA MKS Kalisz. Obie drużyny plasują się w drugiej połowie tabeli najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju, ale to o niczym nie świadczy, bo derby to derby. W meczach tej rangi może wydarzyć się dosłownie wszystko.

Kto będzie górą? Ostrów? A może Kalisz? Kibice której drużyny będą dopingować w Arenie Ostrów głośniej? Przekonamy się o tym już w najbliższą niedzielę, 12 lutego. Aby zobaczyć to sportowe widowisko na własne oczy, można powalczyć o jeden z pięciu podwójnych biletów na ten mecz.

Co należy zrobić? Odpowiedz na pytanie: „Co jest najważniejszą cechą zespołu ARGED KPR Ostrovia, która może przydać się w meczu z ENERGA MKS Kalisz i dlaczego stawiasz właśnie na nią?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Derby”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 8 lutego (godz. 23:59).

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick