Ostrów. Co z terenem po garażach przy ul. Kościuszki?

8
Na 49. Sesji Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego po raz kolejny został poruszony temat garaży przy ul. Kościuszki. Zburzono je, a teren po nich nie jest wciąż zagospodarowany. Mieszkańcy natomiast narzekają na brak miejsc do parkowania. W materiale wideo głos w tej sprawie zabierają Milena Kowalska, radna Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz Marcin Wieruchowski, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Ostrowie Wielkopolskim.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

    • Edwardzie, a czy to przebicie ulic będzie pod Twoimi oknami / balkonami ? Jeżeli nie, to zamilcz.

  1. Pewnie ze trzeba tylko za kadencji pani Klimek nie powstała żadna nowa droga która odciążała by ruch w centrum. Rama komunikacyjna która jeszcze nie powstała przestaje spełniać swoje pierwotne zadanie czyli szybki przejazd z jednego końca miasta na drugi koniec bo jezeli na skrzyżowaniu Brzozowa Wroclawska trzeba nieraz odczekać 4 albo 5 zmian swiatel na Odolanowskiej podobnie i na Krotoszynskiej tez ze 2 zmiany, nawet wieczorem jak niema ruchu to jadac ze Strzeleckiej na Krotoszynska można stac na każdym skrzyżowaniu na czerwony mimo ze droga poprzeczna nic nie jedzie, to lepiej jechać przez centrum. Nie rozumiem jak można bylo tak zjeb…. skrzyżowanie Nowa Krepa z Kaliska albo Wybickiego z Krotoszynska, dlaczego na skrzyżowaniach nie robi sie pasów dla pojazdów skręcających w lewo dlaczego sygnalizacje swietlne nie sa inteligentne mimo ze takie były montowane.

  2. utwożyc park a nie kombinować z ulicami – w normalnym kraju ruch wyprowadza się z miasta a nie sprowadza ruchu drogowego następny wizjoner

    • Dokładnie ! Prostackie rozumowanie z budową kolejnych dróg zawsze daje do myślenia … A w tym przypadku rownież kolejny pas zieleni w śródmieściu, to strzał w dziesiątkę.

  3. Ostrowskie barany zwróćcie się do wielebnego Kornaszewskiego, to radny który zawsze znajdzie sposób, by skopać innym dupska, by brylować ponad! Dobra rada. Mega cwaniak!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick