Ostrovia przełamała złą passę. Efektowna wygrana z Lubuszaninem [WIDEO]

Lubuszanin Trzcianka w ostatnich sezonach należał do czołówki zespołów walczących o mistrzostwo IV ligi, który po pandemii koronawirusa został znacząco osłabiony. Wszystko ze względów finansowych. W sobotę na murawę Stadionu Miejskiego trener Feciuch desygnował w większości wychowanków zespołu, co odbiło się na grze gości.

Ostrovia przejęła inicjatywę w dziesiątej minucie meczu, a chwilę później premierową bramkę zdobył Krystian Mokrzycki. W pierwszej połowie wynik mógł podwyższyć jeszcze Maciej Mikulski, ale młody zawodnik Ostrovii musiał poczekać na swoją bramkę do drugiej połowy, kiedy po asyście Michała Giecza podwyższył wynik na 2:0. Wynik ustalił Damian Izydorski w 68. minucie.

Teraz przed Ostrovią mecz w Kole z Olimpią, która w tym sezonie powinna być groźna dla wielu zespołów w IV lidze.