DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Ostrovia 1909 i KPR Ostrovia razem dla WOŚP

Rozegrają między sobą pojedynek w piłkę ręczną – 2×20 minut.

To będzie rewanż za mecz na murawie, do którego doszło ostatniego lata na Stadionie Miejskim.  Na zielonej murawie zwyciężyła Ostrovia 1909 w stosunku 8:0. Teraz czas na rewanż na areniszczypiornistów.

Materiał video z tego meczu tutaj: 

https://wlkp24.info/aktualnosci/17335,co-to-byl-za-mecz-ostrovia-wygrywa-z-ostrovia-0.html

Rosły kołowy Adrian Wojkowski będzie w defensywie próbował zatrzymywać szybkich na zielonej murawie Michała Giecza czy Tomasza Kempińskiego. Jak z rzutami Jakuba Tomczaka czy Mariusza Kuśmierczyka poradzi sobie golkiper Ostrovii 1909, Bartosz Jankowski? Jedno jest pewne, że dobrej zabawy nie zabraknie.

Pojedynek pokazowy odbędzie się przy okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i turnieju piłki halowej organizowanego przez Ostrowską Ligę Piłki Nożnej Amatorskiej „OLPNA dla WOŚP”. Turniej z udziałem 32 drużyn rozgrywany będzie w dniach 14-15 stycznia w hali SP nr 7 w Ostrowie. Pokazowe starcie KPR Ostrovia vs Ostrovia 1909 zaplanowano na godzinę 13.00 w dniu 15 stycznia (niedziela). Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich fanów ostrowskiego sportu! Gramy wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
 

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz