DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ostatnie godziny konkursu. Powalcz o bilety na mecz Arged Rebud KPR Ostrovia

To już ostatnie godziny trwania konkursu, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na mecz Arged Rebud KPR Ostrovia – Zepter KPR Legionowo. Na odpowiedzi czekamy do 23:59.

Wielkimi krokami zbliża się mecz Arged Rebud KPR Ostrovia. Piłkarze ręczni pod wodzą Kima Rasmussena przygotowują się do starcia z Legionowem – przedostatnią drużyna tabeli. Biało-czerwoni walczą o wejście do fazy play off w grupie zespołów z miejsc 1-8, a Zepter KPR cały czas nie jest pewny utrzymania w Orlen Superlidze.

Oba zespoły będą walczyć zatem o komplet punktów.

Jeśli chcesz zobaczyć to spotkanie z trybun 3mk Areny Ostrów, nie możesz przegapić takiej okazji. Weź udział w konkursie, w którym do wygrania są wejściówki na to spotkanie. Aby dać szansę szczęściu, należy wykonać zadanie konkursowe, które brzmi: „Napisz w kilku zdaniach, jakie szanse, twoim zdaniem, ma KPR Ostrovia na znalezienie się w pierwszej ósemce Orlen Superligi?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Legionowo”. W treści, oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 22 lutego 2024 roku (godz. 23.59).

REGULAMIN KONKURSU

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz