DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ostatnie godziny konkursu. Pospiesz się i wygrać bilety na mecz BM Stali z Czarnymi Słupsk

Pozostały ostatnie godziny, aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o jeden z pięciu podwójnych biletów na drugi mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk w ramach fazy play-off Energa Basket Ligi. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 8 maja 2023 do 23.59.

Od zwycięstwa rozpoczęli rywalizację w fazie play-off Energa Basket Ligi koszykarze BM Stali Ostrów Wielkopolski. W niedzielę wygrali z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk 95:85 i z lepszej pozycji przystąpią do drugiego spotkania, które już we wtorek, 9 maja o 20:00 w 3mk Arenie Ostrów.

Mamy dla Was pięć podwójnych biletów na ten mecz, ale trzeba się spieszyć, bo pozostały już ostatnie godziny na wysłanie odpowiedzi.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Jak oceniasz szanse BM Stali w rywalizacji z Czarnymi i dlaczego?”. Spośród opublikowanych w terminie odpowiedzi, komisja konkursowa wybierze – jej zdaniem – najciekawsze. Uczestnik konkursu może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Czarni”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na Wasze maile czekamy do poniedziałku, 8 maja 2023 do 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz