Ostatnie dni funkcjonowania ostrowskiego lodowiska

9
Przedstawiciele lodowiska miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim poinformowali, że będzie ono funkcjonować do 27 grudnia. Dzień później zostanie zamknięte aż do 17 stycznia. Decyzja jest podyktowana obostrzeniami związanymi ze zwalczaniem pandemii koronawirusa, które zapowiedział rząd.

Ostrowskie lodowisko zostało otwarte w tym sezonie w niedzielę 6 grudnia i funkcjonowało na innych zasadach niż przed rokiem. Reżim sanitarny i ograniczona do 60 liczba osób mogących przebywać jednocześnie na tafli, 1,5-metrowe odstępy w kolejce do kasy czy obowiązek poruszania się po wyznaczonych trasach komunikacyjnych to tylko niektóre z obostrzeń wprowadzonych przez organizatorów zabawy.

Kto nie zdąży najeździć się na łyżwach do niedzieli 27 grudnia, kolejną okazję, by odwiedzić ostrowskie lodowisko będzie miał w drugiej połowie stycznia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

 1. Nie wierzę że na lodowisku by dochodziło do zakażeń. Tak samo jak mówili że zamknęli fitness, gastronomię, siłownie, solaria nie że dochodziło do zakażeń . Nie pamiętam odpowiedzi. W marketach, na targu to są tłumy. Prędzej tam można się zarazić. A dziwne że salony tatuażu są otwarte. Chore to wszystko.

 2. To jest chore. Czym się różni działalność lodowiska w obecnym czasie a tym jakby działało po 27 grudnia.? Co mają robić dzieci w te ferie? Przecież to pokolenie będzie kalekie pod względem psychicznym i fizycznym. A dlaczego cały czas otwarte są kościoły?

 3. Bez przesady kiedyś nie było lodowisk, fitness, siłowni itd i ludzie żyli,młodzież też potrafiła się czymś zająć. Teraz mają się za dobrze i nie doceniają tego co mają. W dupach im się przewraca z nadmiaru rozrywek.

  • Warto pomyśleć że nie tylko chodzi o młodzież żeby się wybawila, żeby ludzie poszli na siłownię fitness ćwiczyć tylko o miejsca pracy. Ile branż upada mimo tarczy. Przy tym ludzie stracą pracę. Przez zamknięcie hoteli, gastronomii itd. Jest ciężko jakaś pracę znaleźć. Nawet za sprzataczke. O tym się nie pomyśli że ludzie tam pracują.

 4. Ja mam wirusa w D……co mi po tym że będę zdrowa A przez takie działanie gospodarki praca pod znakiem zapytania. I z czego opłacić mieszkanie, rachunki, za co kupić jedzenie. Mieszkam sama i nikt mi nie pomoże. Rodzice pomogą. Jak im też ledwo starcza.

 5. To już przesada, ograniczenia do ilości osób w zupełności by wystarczyły i oczywiście reżim sanitarny.
  Gdyby były jeszcze zy jak „kiedyś” że można by chociaż ma śnieg wyjść. A tak to co? Siedzieć przed TV i oglądać programy przygotowane przez „rząd”. Toż to jakaś paranoja.

  • Akto Ci każe oglądać TVP? a śnieg to chyba armatkami sama sobie będziesz produkowała….i uważaj na burze…bo Cię bardziej oburzy he he he

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick