Osiedle Kamienice Stare ma własną salę

16
Minęło trochę czasu, bo budowa trwała od maja zeszłego roku ale w końcu jest. Nowopowstała sala osiedlowa przy ul. Truskawkowej w Ostrowie doczekała się dziś oficjalnego otwarcia.

Niezwykle dumny jest radny Zygmunt Banasiak, przewodniczący rady osiedla Kamienice Stare – Teraz dopiero widać jak ta sala była potrzebna. Spodziewałem się, że ludzie przyjdą ale nie sądziłem, że dopisze tak duża frekwencja – mówił radny Banasiak.

Sala osiedlowa to przede wszystkim nowe miejsce spotkań. Nie tylko aby przedyskutować ważne tematy społeczne, ale także wspólnie się pobawić – Jest to kolejne miejsce spotkań człowieka z człowiekiem. Jest szansa, by móc oderwać się od telewizora i pobyć trochę ze sobą nawzajem, bo nie ma nic gorszego niż samotność – podkreślała Beata Klimek, prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Oficjalne otwarcie uświetniły nie tylko pyszne ciasta i ciepła kawa ale także występ podopiecznych warsztatów terapii zajęciowej “Tęcza”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

16 KOMENTARZE

  1. 10
    2

    Jakiś dramat w Ostrovie mamy mnóstwo dróg do zrobienie a robimy salkę dla najmniejszych z rad osiedli oj podziękuję wam w wyborach

    • Jakie pół miliona? 600 tys. Kto bogatemu zabroni? A ulice w osiedlu to zupełnie inna sprawa. Teraz jak rada osiedla zasiądzie przy kawie i ciastkach w nowej siedzibie, to załatwi miliony na te ulice.

  2. Wielmożny Panie Zygmuncie, a kiedy otwiera Pan ulicę Gajową? Bo chyba do końca Pańskiej kadencji się Pan nie zdąży wyrobić, a Pana szanse w kolejnych wyborach maleją z dnia na dzień…

    • A czy przewodniczący rady osiedla, radny Zygmunt próbował w styczniu przekonać radę, by przeznaczyła kasę na Gajową? Do podziału było 3,5 mln dodatkowych pieniędzy. Nie, bo już myślał o uroczystym otwarciu świetlicy. Co tam jakaś Gajowa.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick