OGLĄDAJ NA ŻYWO! Mecz KPR Ostrovia – UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

5
Zapraszamy do oglądania na żywo pierwszego meczu piłkarzy ręcznych w Arenie Ostrów. Transmisja spotkania KPR-u Ostrovia z UKS-em GOKiS Kąty Wrocławskie rozpocznie się w niedzielę 29 listopada o godz. 15.30. Oglądajcie go w Telewizji Proart lub na wlkp24.info.

Koszykarze Arged BM Slam Stali mieli już okazję zadebiutować w Arenie Ostrów. Teraz nadszedł czas na drugi z najważniejszych dla wielu mieszkańców miasta klub – KPR Ostrovia. Piłkarze ręczni nieco dłużej czekali na debiut, ale było to podyktowane m.in. terminarzem rozgrywek I ligi mężczyzn.

W końcu nadchodzi ten dzień. Niedziela będzie świętem szczypiorniaka w Ostrowie i drugim sportowym świętem Areny Ostrów w jej krótkiej historii.

KPR Ostrovia podejmie u siebie UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. Zespoły dzieli w ligowej tabeli siedem punktów. Ostrowski zespół plasuje się na 6. pozycji z 4 zwycięstwami i 3 porażkami. Drużyna spod Wrocławia ma tych punktów 5 (8. miejsce). A bilans to 2 wygrane i 5 porażek.

Oglądajcie spotkanie pomiędzy tymi zespołami już w niedzielę od godz. 15.30 tylko w Telewizji Proart i na wlkp24.info.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. a kto to gra ? miszszczczowie 1 ligi ,i tak 40 lat , ktory zostali zmieceni z parkietu przez panów z brzuszkami ze slaska 10 bramkami , dramat,

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick