Oglądaj na żywo dożynki w Raszkowie

2
Zaledwie kilka godzin zostało do rozpoczęcia dożynek gminnych w Raszkowie. Transmisję na żywo będzie można oglądać w Telewizji Praort oraz na portalu wlkp24.info. Nie przegap!

Dożynki w Raszkowie to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń kulturalno-artystycznych w tym regionie. Uroczystości rozpoczną się od przemarszu korowodu przez Raszków, Józefów, Drogosław, Walentynów i Pogrzybów. O 13.00 odbędzie się msza św. polowa z udziałem Chóru Raszkowskiego Towarzystwa Śpiewu. W programie zawarto także widowisko z udziałem zespołów “Głogowianie”, “Swojacy” i “Jankowianie Zaleśni”.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Nie zabraknie też Prezentacji Kół Gospodyń Wiejskich, które zawsze cieszą się dużą popularnością. Hasło 10. kulinarnych zmagań brzmi: “Kto je zioła i warzywa – ten zdrowie wygrywa!”. Przygotowano także prawdziwą gratkę dla fanów ciężkiego sprzętu i służb mundurowych, a więc pokazów sprzętu strażackiego, ratownictwa medycznego i technicznego oraz scena pokazowa uwalniania ofiary wypadku z wraku pojazdu.

Fani muzyki rozrywkowej też znajdą coś dla siebie. Organizatorzy zaprosili bowiem zespoły Power Play, Norbiego i Nocną Zmianę Romana. Przewidziano też pokaz pirotechniczny.

Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info przeprowadzą transmisję z dożynek w Raszkowie. Wejścia na żywo będzie można oglądać także na naszym fanpage’u.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 5
    3

    Wzruszyłem się widząc wśród zaproszonych gości przez Jacka Bartczaka ostrowskich przedstawicieli opozycji totalnej. Sam pan poseł Urbaniak przystąpił nawet do komunii świętej podczas mszy polowej. Ciekawe czy wyspowiadał się z kłamstwa, że PiS wziął miliony, podczas gdy PiS wziął miliardy, ale przestępcom watowskim i przeznaczył je na 500+.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick