Oglądaj na żywo dożynki w Raszkowie

2
Zaledwie kilka godzin zostało do rozpoczęcia dożynek gminnych w Raszkowie. Transmisję na żywo będzie można oglądać w Telewizji Praort oraz na portalu wlkp24.info. Nie przegap!

Dożynki w Raszkowie to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń kulturalno-artystycznych w tym regionie. Uroczystości rozpoczną się od przemarszu korowodu przez Raszków, Józefów, Drogosław, Walentynów i Pogrzybów. O 13.00 odbędzie się msza św. polowa z udziałem Chóru Raszkowskiego Towarzystwa Śpiewu. W programie zawarto także widowisko z udziałem zespołów „Głogowianie”, „Swojacy” i „Jankowianie Zaleśni”.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Nie zabraknie też Prezentacji Kół Gospodyń Wiejskich, które zawsze cieszą się dużą popularnością. Hasło 10. kulinarnych zmagań brzmi: „Kto je zioła i warzywa – ten zdrowie wygrywa!”. Przygotowano także prawdziwą gratkę dla fanów ciężkiego sprzętu i służb mundurowych, a więc pokazów sprzętu strażackiego, ratownictwa medycznego i technicznego oraz scena pokazowa uwalniania ofiary wypadku z wraku pojazdu.

Fani muzyki rozrywkowej też znajdą coś dla siebie. Organizatorzy zaprosili bowiem zespoły Power Play, Norbiego i Nocną Zmianę Romana. Przewidziano też pokaz pirotechniczny.

Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info przeprowadzą transmisję z dożynek w Raszkowie. Wejścia na żywo będzie można oglądać także na naszym fanpage’u.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Wzruszyłem się widząc wśród zaproszonych gości przez Jacka Bartczaka ostrowskich przedstawicieli opozycji totalnej. Sam pan poseł Urbaniak przystąpił nawet do komunii świętej podczas mszy polowej. Ciekawe czy wyspowiadał się z kłamstwa, że PiS wziął miliony, podczas gdy PiS wziął miliardy, ale przestępcom watowskim i przeznaczył je na 500+.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick