DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Oglądaj debatę ostrowską NA ŻYWO! W czwartek ostateczne starcie przed wyborami

Już w czwartek jedna z najgorętszych debat samorządowych. Naprzeciw siebie usiądą kandydaci na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego: Beata Klimek i Jakub Paduch.

W pierwszej turze o fotel prezydenta Ostrowa walczyło pięcioro kandydatów: Beata Klimek, Piotr Lepka, Marzenna Nowak, Jakub Paduch i Adam Wasiela. Ostatecznie do drugiej tury przeszła Beata Klimek z wynikiem 43,86% głosów oraz Jakub Paduch – 33,57%.

Zapowiada się jedna z najgorętszych i najważniejszych debat w II turze wyborów samorządowych. W czwartek (18 kwietnia) o godzinie 18.05 odbędzie się debata kandydatów na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego: Beaty Klimek i Jakuba Paducha. Debatę pokażemy NA ŻYWO o godzinie 18.05 na antenie Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

CZYTAJ TEŻ: Gorąca debata kandydatów na burmistrza Jarocina. Kto wygrał?

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • L
  Lucek

  środa, 17 kwietnia, 2024

  Czy ktoś widział inwestycje na ul. Gorzyckiej. Niszczony jest chodnik w dobrym stanie i wymieniany jest na kostkę tak rządzi Platforma. Brak gospodarności i wyrzucanie pieniędzy mieszkańców na nie trafione inwestycje.

  Odpowiedz
 • O
  Obserwator

  środa, 17 kwietnia, 2024

  Na ul. Gorzyckiej rozbierany jest chodnik w dobrym stanie i kladzona jest nowa kostka. Czy to jest gospodarność i dobrze wydane pieniądze mieszkańców? Celowość inwestycji żadna. Takie decyzje podejmuje Platforma.

  Odpowiedz
 • P
  Partactwo

  czwartek, 18 kwietnia, 2024

  Tam Rajski z PO wymienia dobry chodnik na nowy a jednocześnie na takich powiatowych drogach jak Limanowskiego, Kamienna czy Grabowska dziura na dziurze.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz