Oddaliście ponad 134 litry krwi! Dziękujemy!

1
Opada kurz po 14. akcji Oddaj krew z kablówką. Ostrów i okolicy zyskały setki bohaterów, którzy uratowali właśnie życie wielu osób, a my podsumowujemy tegoroczną edycję. Wiemy już, że udało się zebrać ponad 134 litry krwi. A wszystko dzięki 291 dawcom, którzy mogli podzielić się tym bezcennym darem.

Nie wszyscy, którzy chcieli, mogli jednak oddać krew. 53 osoby usłyszały, że nie mogą tego zrobić. Im także dziękujemy za poświęcenie, cierpliwe stanie w kolejce i chęć pomocy innym.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Pierwsza kropla krwi została upuszczona jeszcze przed godz. 8.00. By zająć pierwsze miejsce w kolejce, trzeba się było ustawić ok. godz. 6.00. Stąd w momencie rozpoczęcia 14. akcji Oddaj krew z kablówką, kolejka kończyła się na chodniku przy ul. Wolności.

Każdy krwiodawca otrzymał pudełko czekolad, koszulkę z logo akcji i zestaw gadżetów. Wśród uczestników akcji rozdamy ponad ufundowanych przez sponsorów nagród. Zwycięzców ogłosimy 25 czerwca w Wydarzeniach Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji Oddaj krew z kablówką. Do zobaczenia za rok podczas jubileuszowej 15. akcji!

ZOBACZ TEŻ: Oddaj krew z kablówką od kuchni

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick