Oddaj krew z kablówką 2018 [AKTUALIZACJE, FOTO, WIDEO]

6
Jeszcze przed godziną 8.00 rozpoczęliśmy 14. akcję Oddaj krew z kablówką. Chętnych od rana jest tylu, że kolejka aż zakręca się na chodniku przy ul. Wolności w Ostrowie Wielkopolskim.

Pierwsi chętni, by oddać krew ustawili się w kolejce jeszcze przed godziną 6.00. W siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info sporo dzieje się więc od rana. Warto do nas dołączyć, bo do zdobycia jest mnóstwo nagród, które umilą ten szczytny cel, jakim jest oddawanie krwi.

Przybywajcie, czekamy na Was do godz. 16.00! Nie zapominajcie jednak o naszym portalu, gdzie będziemy prowadzili relację na żywo przez cały dzień trwania akcji. Sporo będzie się też działo w naszych mediach społecznościowych, a więc na fanpage’ach wlkp24.info i Telewizji Proart oraz na Instagramie i Twitterze.

Godz. 9.28

Coraz więcej ludzi w kolejce, ale co najważniejsze, coraz więcej krwi oddanej w naszej akcji! To bardzo cieszy! Pierwsze litry już są, a zbieranie dopiero się rozkręca. Zobaczcie kolejne zdjęcia. Jeśli jeszcze siedzicie w domu, włączcie Telewizję Proart. Tam trwa relacja na żywo.

Godz. 10.11

Do tej pory zarejestrowało się 140 krwiodawców! Kolejka jednak cały czas jest bardzo długa, a chętnych ciągle przybywa. Wierzymy, że z Waszą pomocą pobijemy w tym roku rekord!

Godz. 10.24

Oddawanie krwi to jedno, ale nikt, kto stoi w kolejce, by podzielić się tym cennym darem, nie zapomina o popołudniowym meczu Polska – Senegal na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Zobaczcie, co mówią krwiodawcy, jakie pyszności czekają na nich w strefie gastronomicznej oraz ile razy oddali już krew w naszej akcji.

Godz. 15.35

Do tej pory oddano już ponad 100 litrów krwi, ale zbiórka ciągle trwa i wynik na pewno będzie jeszcze lepszy.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Super akcja!!!
    Tyle krwi oddanej jednego dnia.
    Jednak dla mnie zbyt duża kolejka. W najbliższym czasie oddam krew w punkcie krwiodawstwa. 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick