Ochońko odchodzi. Zagra w Lesznie

6
Tomasz Ochońko w nowym sezonie nie będzie zawodnikiem BM Slam Stal. 31-letni rozgrywający zdecydował się na przenosiny do I ligi. Zagra w Polonii Leszno.

O tym, że Tomasz Ochońko może trafić do Polonii Leszno mówiło się od kilku tygodni. Nieoficjalnie wiadomo, że nowy trener ,,Stalówki” – Wojciech Kamiński, nie do końca był zainteresowany zatrzymaniem tego zawodnika, który postanowił dołączyć do Kamila Chanasa i Adama Kaczmarzyka. Oni w Lesznie grają od poprzedniego sezonu.

Tomasz Ochońko w ,,Stalówce” spędził sześć sezonów. Po raz pierwszy w Ostrowie Wielkopolskim pojawił się w sezonie 2008/2009. Nieprzerwanie w żółto-niebieskich barwach grał za to od 2013 roku. Na przestrzeni tych pięciu sezonów wywalczył ze ,,Stalówką” awans do I ligi oraz dwa medale mistrzostw Polski: brązowy przed rokiem i srebrny w tym sezonie. Łącznie na parkietach ekstraklasy i I ligi Tomasz Ochońko rozegrał w ostrowskim zespole 209 meczów.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Nareszcie zagramy zawodnikami z Ostrowa !! Po co wydawać kasę na zagranicznych zawodników jak i tak w żadnych pucharach nie gramy

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick