DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Niespodziewany zwrot akcji. Ogrodnik wystąpi w filmie

Pałacowy ogrodnik dostał angaż w filmie. „W Śmiełowie dzieją się cuda” – mówią przedstawiciele tamtejszego muzeum.

fot. wlkp24.info, fanpage Pałacu w Śmiełowie

Pałac w Śmiełowie pod Jarocinem oraz otaczający go park stały się scenerią do filmu „Niepewność” w reżyserii Waldemara Szarka. To produkcja opowiadająca perypetie młodzieńczej miłości Adama Mickiewicza i Maryli Wereszczakówny. W te postacie wcielają się młodzi i utalentowani aktorzy: Nikodem Rozbicki oraz Aleksandra Piotrowska.

Choć scenariusz został przygotowany, a lista aktorów zatwierdzona, doszło jednak do pewnych zmian. Reżyser pokazał, że jest elastyczny i na bieżąco decyduje o pewnych kwestiach dotyczących filmu. Jedną z takich decyzji jest włączenie do produkcji kolejnej osoby. Mowa o panu Krzysztofie, który na co dzień pracuje jako ogrodnik w śmiełowskim pałacu będącym filią Muzeum Narodowego w Poznaniu. „W Śmiełowie dzieją się cuda! Na terenie naszego muzeum powstają zdjęcia do serialu „Niepewność”, opowiadającego losy Mickiewicza. Ku naszej radości wystąpi w nim Pan Krzysztof, jeden z ogrodników pracujących na co dzień w naszym parku. Jesteśmy dumni i bardzo się cieszymy! Życzymy sukcesów, ale z naszego muzeum Pana Krzysztofa nie wypuścimy” – czytamy na fanpage’u tej instytucji.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: W Śmiełowie kręcą film. Znamy szczegóły

Zdjęcia w Śmiełowie powoli dobiegają końca. W filmie „Niepewność” będzie można też zobaczyć scenerie w Nowej Suchej i Turowej Woli.

Zdjęcia z planu możecie znaleźć na fanpage’u Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie pod tym linkiem.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz