Niech wygra najpiękniejszy ogród! Kolejna edycja konkursu trwa!

0
Ogród to dla wielu miejsce odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Ci, którzy są za pan brat z ogrodnictwem, potrafią z takiego miejsca zrobić prawdziwy cud natury. Właśnie dla takich osób jest konkurs "Relaks w ogrodzie" organizowany przez Gminę Ostrów Wielkopolski. Termin przyjmowania zgłoszeń mija z końcem lipca. Dla zwycięzców oraz wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody związane oczywiście z ogrodnictwem.

Konkurs organizowany jest już po raz szósty przez Gminę Ostrów Wielkopolski. Zwycięskie ogrody będą wybierane w pięciu kategoriach: ogród nowoczesny, ogród tradycyjny, ogród przyjazny dzieciom, ogród “mała architektura” oraz ogród “wejście do domu”.

CZYTAJ: „Wakacje z kablówką” wracają na antenę Telewizji Proart

Swoje ogrody można zgłaszać do końca lipca. W sierpniu komisja konkursowa będzie odwiedzać te miejsca, fotografować je i oglądać. – Będziemy zwracać uwagę na to, czego jeszcze nie ma, czego brakuje. Później wiemy już, co może w danym ogrodzie się przydać i na tej podstawie wybieramy nagrody dla zwycięzców – mówi Anna Woźnica z Urzędu Gminy Ostrów Wielkopolski.

Cel konkursu to niezmiennie promowanie posiadania ogrodu i tym samym dbania o wizerunek całego regionu. Na zgłoszenia Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski czeka do końca lipca. Wszystkie szczegółowe informacje oraz regulamin można znaleźć na stronie Urzędu Gminy Ostrów Wielkopolski oraz na facebookowym fanpage’u gminy.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick