„Wakacje z kablówką” wracają na antenę Telewizji Proart

1
Jak spędzić czas tanio, bezpiecznie i bez konieczności dalekich podróży? W dodatku gdzie szukać miejsc nietuzinkowych, urokliwych i wartościowych? Okazuje się, że są blisko nas. W programie „Wakacje z kablówką” Telewizji Proart zobaczycie kolejne zakątki południowej Wielkopolski, które warto odwiedzić i bliżej poznać.

„Wakacje z kablówką” to coroczny letni program Telewizji Proart HD, który promuje lokalną turystykę. Nie brakuje w nim historii regionu, podpowiedzi gdzie znaleźć nocleg czy dobrą restaurację oraz, na jakie walory przyrodnicze zwrócić uwagę w danym miejscu. – Od lat nasze hasło przewodnie to stare, mądre powiedzenie: „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Już wielokrotnie przekonaliśmy naszych widzów, że w najbliższej okolicy są piękne miejsca godne odwiedzenia. Miasta, miasteczka i wsie w Południowej Wielkopolsce to dobre lokalizacje na krótki weekend, jednodniową wycieczkę, ale czasem nawet na kilka dni urlopu – przekonuje Paulina Szczepaniak, zastępca redaktor naczelnej Telewizji Proart, zarazem prowadząca program.

Tegoroczny sezon „Wakacji z kablówką” będzie szczególny tym bardziej, że w całym kraju promowana jest aktualnie lokalna turystyka. Polacy próbują „stanąć na nogi” po pandemii koronawirusa, zarówno właściciele biznesów związanych z turystyką, jak i turyści, których portfele uszczuplił koronawirus. – My podpowiemy, jak tanio spędzić wakacje czy weekend. Będziemy rekomendować miejsca, w których nie grozi nam niebezpieczeństwo, bo większość z nich będzie na powietrzu, jak np. rezerwaty przyrody. Jeśli w programie pokażemy takie obiekty jak baseny czy kąpieliska, z pewnością będziemy pytać o to, czy jest na nich bezpiecznie. Bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność zapraszając gdzieś widzów programu, stąd przygotujemy każdy odcinek skrupulatnie – mówi autorka „Wakacji z kablówką”. W pierwszym odcinku cyklu zobaczycie Ostrzeszów, Doruchów i okolice. Zgodnie z zapowiedziami twórców programu, będą w nim miejsca związane z rozrywką, historią, a nawet poznamy lokalne legendy.

Wakacyjny program będzie emitowany w cyklu dwutygodniowym. Premierowy, pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę 11 lipca o godzinie 17:00, najbliższa powtórka w niedzielę o 20:00. Bieżący program telewizyjny jest dostępny na stronie www.tvproart.pl.  Drugi odcinek będzie gotowy 18 lipca. Już dziś możemy zdradzić, że zobaczymy w nim najciekawsze miejsca na terenie gminy Przygodzice.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick