Niech wszyscy mają święta – zostało już kilka dni, by pomóc!

0
Coroczne akcja Niech wszyscy mają święta trwa do 21 grudnia. Zostało więc już tylko kilka dni, by pomóc tym, którzy nie mają funduszy, by zapełnić wigilijny stół potrawami. Podczas przedświątecznych zakupów warto wrzucić choć jedną rzecz z żywności długoterminowej, która trafi później to najbardziej potrzebujących.

Już po raz 19. Telewizja Proart wraz z Konferencją św. Wincentego a Paulo z Ostrowa Wielkopolskiego zorganizowali akcję „Niech wszyscy mają święta”. Już na dobre wpisała się ona w przedświąteczny obraz ostrowskich supermarketów. Charakterystyczne, czerwone kosze stanęły w wielu sklepach na terenie miasta już 1 grudnia. Każdy, kto chciał przyłączyć się do akcji mógł włożyć tam coś z żywności o przedłużonym terminie ważności (makarony, kasze, ryże, tłuszcze, słodycze). Zebrane dary zostaną przekazane osobom najbardziej potrzebującym, by i oni mieli co położyć na wigilijny stół.

Kosze pojawią się w sklepach sieci Dino przy ulicach: Kuźniczej, Okólnej, Klasztornej, Poznańskiej, Krotoszyńskiej, Głogowskiej, Bzowej, Kaliskiej, Grunwaldzkiej, Nowej, Radłowskiej, Starotargowej i przy Wańkowicza. Kosze będą także dostępne w sklepach Maćko, Leclerc, Intermarche, Arkady i Netto.

Akcja trwa do 21 grudnia – zostało już tylko kilka dni!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick