DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Nie żyje ksiądz, który chciał umówić się z 16-latkiem. Informację potwierdziła Diecezja Kaliska

Cała sprawa ujrzała światło dzienne w drugiej połowie marca. Ksiądz pełniący funkcję proboszcza w jednej z parafii w powiecie ostrowskim umówił się na seks z 16-latkiem. Do zdemaskowania kapłana przyczynił się Zbigniew Stonoga, który ten moment uwiecznił w materiale wideo i opublikował na swoich portalach społecznościowych.

CZYTAJ O SPRAWIE TUTAJ

Ksiądz uciekł z miejsca spotkania i jeszcze tego samego dnia zostało do niego wezwane pogotowie ratunkowe. Najprawdopodobniej przedawkował on leki. – 40-letni pacjent został przyjęty w stanie ciężkim do ostrowskiego szpitala, a następnie specjalistyczną karetką przetransportowany do Ośrodka Ostrych Zatruć w Poznaniu – informował wtedy Adam Stangret, zastępca dyrektora Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Ostrowie Wielkopolskim.

W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się informacje o śmierci księdza. Dziennikarze portalu wlkp24.info uzyskali potwierdzenie od rzecznika Diecezji Kaliskiej. – Potwierdzamy, że ks. Przemysław Hęciak, który w marcu został odwołany z funkcji proboszcza parafii w Cieszynie, zmarł w czwartek rano. Miał 40 lat. Po odwołaniu go z tego stanowiska, obowiązki proboszcza przejął administrator, który w dalszym ciągu będzie je wypełniał – powiedział ks. Marcin Papuziński z Diecezji Kaliskiej.

Napisz do autora

Komentarze (42)
 • N
  N.

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Mam nadzieję, że wszyscy , którzy tak atakują Kościół i księży, są zadowoleni:( Nikt z nas nie wie jak było, żaden biznesmen, prawdę znał tylko BÓG…Doszło do osądzenia przed wyrokiem…W innych środowiskach społecznych również są przypadki podejrzeń o pedofilie, a dlaczego nie ma takiej nagonki, akcji „biznesmenów”…
  Wieczny odpoczynek…

  Odpowiedz
 • J
  Japa

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Niszcząc księży niszczymy siebie

  Odpowiedz
 • M
  M43

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Pewnie wykończyli go swoi,gdy tylko wyszło na jaw że jest homoseksualistą?
  Kościół ( jego hierarchowie) szybciej zaakceptują (ukryją) pedofila niż homoseksualistę.

  Odpowiedz
 • M
  M;)

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Do N.Jak możesz tak pisać?Tu nie ma domiemywania,wiadomości jakie były wymieniane między księdzem,a chłopakiem są okropne,chociaż mam męża i dwoje dzieci,to czułam się zażenowania ich treścią.Sprawa jest tak jasna,że można ją porównać do złapania złodzieja za rękę. Ksiądz nie był doprowadzony do załamania nerwowego przez nagonkę otoczenia,nagłośnienie sprawy czy media,mówiąc jasno został złapany,ale uciekł,tak się przestraszył tego co się wydarzyło,że odebrał sobie życie jeszcze tego samego dnia,zanim doszło do wycieku informacji.A mówienie,że w innych zawodach też są pedofile,więc czemu tu się każdy czepia??Bo kapłaństwo powinno być święte, czyste,niezbrukane,wszyscy wiemy jakie są wymogi wstąpienia na taką drogę,jeśli wiemy,że temu nie podolamy,to po prostu w to nie wchodzimy .Służyć Nogi można na milion innych sposobów. Natomiast natężenie księży podofilow na 1 m2 jest na tyle zatrważające,że rzeczywiście nie słychać o czymś podobnym ,np o murarzach. Porostu otrzasnij się,nie wierz we wszystko slepo,bo ślepa wiara prowadzi do sekty.

  Odpowiedz
 • J
  Jaśko

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  myślący ….. brawo mam twoje zdanie . A japa to chyba też plebanem jest bo głupio pisze? Przez kler właśnie jest tyle zła na świecie ty baranie.

  Odpowiedz
 • A
  Amen

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Santo subito!

  Odpowiedz
 • A
  avi

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  kto czemu winny ten winny ale czemu w wielu piszących komenarzy tyle jadu i zawiści?

  Odpowiedz
 • DM
  Do M

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Tacy ludzie jak n nie uwierzą nawet jak czarny zgwałci im dziecko w rodzinie, ciemnogród i średniowiecze do kwadratu, czarni w sukienkach wyłączają im myślenie

  Odpowiedz
 • M
  Maciej

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  kiedy pogrzeb i gdzie? który biskup go pochowa?

  Odpowiedz
 • Z
  Zomo

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Co to was obchodzi. Napalony 16 latek ma już swoje potrzeby. Gówno wam do tego co robią ludzie w skrytości. Zazdrościcie ze żadna kobieta wam nie da i do końca życia zostaniecie prawikami. Jeszcze kilka lat a zmienicie upodobania i zacznie was pociągać chłopak.

  Odpowiedz
 • Z
  Zigi

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Nie był święty kto go znał to wie.

  Odpowiedz
 • M
  Michal

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Ci co go krecili piwinni iść do pierdla

  Odpowiedz
 • S
  S&S

  czwartek, 2 kwietnia, 2020

  Dlaczego nie wzieli w obronę tego człowieka aktywiści tęczowych marszów propagujących wiadomo co ….nie staneli w jego obronie przed hejtem i wykluczeniem? Ten człowiek nie złamał prawa cywilnego a tęczowe środowiska wyznają wolność seksualną Czyżby z ich strony hipokryzja dlatego że nie był z ich „drużyny „?

  Odpowiedz
 • D
  Dddddddddd

  piątek, 3 kwietnia, 2020

  Abstrahując od hipokryzji samego złamania celibatu czy innych wątpliwości etycznych związanych ze sprawą, seks z 16-latkiem to nie pedofilia. W Polsce wiek przyzwolenia zaczyna się od 15 roku życia. Chyba, że coś mi umknęło i księdzu udowodniono jeszcze podejrzane kontakty z nieletnimi w wieku przekraczającym tę granicę, ale z artykułu to na pewno nie wynika.

  Odpowiedz
 • 4
  404

  piątek, 3 kwietnia, 2020

  Teraz potępiają takich hompseksualistów co nie złamali prawa ( ten chłopak miał 16 lat ) a uczestniczą lub popierają marsze tęczowej za….

  Odpowiedz
 • D
  Dela

  piątek, 3 kwietnia, 2020

  Wasze komentarze są straszne ci wszyscy którzy tu pisza tak naprawdę gdybaja A co jeśli skrzywdził tam kogoś kto przez niego umarł nikt nie umarł przez niego wy debile, mój przyjaciel z którym znałam się 16lat umarł, człowiek z który jak każdy miał za uszami i swoje grzechy ale był dobrym pomocnym człowiekiem nie mogę przeżyć tego że zrobiono z niego jakiegoś diabła wcielonego którym nie był, nic nie wiecie gowno wiecie nie znaliscie go przestańcie wypowiadać się na temat kogoś kogo nie znaliscie, dajcie mu już w końcu święty spokoj ,proszę macie co chcieliście A pan stonoga to nieźle pobawil się w Pana Boga, właśnie te wszystkie choroby ten czas w którym się znaleźliśmy właśnie pokazuje co powinno stać się że światem wszyscy do piachu do piekła za to jakimi hienami jesteście, pisze to płacząc tak bo jest to straszne że ja katolicka osoba chrześcijanin wypisuje tu takie rzeczy i życzę wszystkim wam też takiego końca życia takiego samego jak postapiliscie z moim przyjacielem nie wytrzymał presji nie dziwię się wcale

  Odpowiedz
 • R
  Ryba

  sobota, 4 kwietnia, 2020

  Wielu z nas ma maski ma grzechy jeszcze większe…. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień… IDŹ W POKOJU O WIĘCEJ NIE GRZESZ. Chrystus mówi do nas każdego dnia. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE!!!!

  Odpowiedz
 • A
  Aaa

  sobota, 4 kwietnia, 2020

  Nie znacie nie osądzajcie szesz.nastoletnie dzieci są lepiej doświadczone i obeznane niż wam się wydaje i często ukrywają wiek wie warto zastanowić się co wy piszecie. Po drugie popatrzcie jak wychowujecie swoje dzieci że nie wiecie że sprzedają się w galeriach czy robią inne rzeczy pamiętajcie że brak waszego szacunku i czasu dla dzieci robi z nich potwory. Zginął człowiek a wy plujecie jadem jakbyście mieli prawo osądzać. Najpierw niech każdy popatrzy na siebie a potem coś napisze

  Odpowiedz
 • L
  Leonard

  poniedziałek, 6 kwietnia, 2020

  Przestań łączyć atak na ksiezy z atakami na Kościół. Bo z Kościołem to księża się utożsamiają tylko wtedy, gdy nie mają gdzie się schować przed swoimi niecnymi postepkami. Ciekawe czy byś cwaniaczku był takim obronca kleru, gdyby z twoim dzieciakiem ksiezulo się na lizanie rowa umawiał. Ksiądz Przemysław osadził siebie sam. Zachował się dokładnie jak Judasz, lepiej się za niego pomódl i nie wygaduj głupot nt. ataków na Kościół, bo taka bierna i poblazna postawa sam ten Kościół niszczysz.

  Odpowiedz
 • K
  Kolega

  wtorek, 19 maja, 2020

  Znałem osobiście. Bardzo dobry człowiek lecz się pogubił. Mówiłem Przemek uważaj……Świeć Panie Nad jego duszą.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz