Nie żyje Jolanta Herzog

11
Nie żyje Jolanta Herzog, znany i ceniony pediatra. Przez wiele lat była związana z przychodnią dzieci i rodzin przy ulicy Wrocławskiej. Była nominowana do tytułu Ostrowianina Roku 2017.

Jolanta Herzog urodziła się 22 marca 1947 roku w Łaziskach Górnych. Wykształcenie medyczne uzyskała na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Katowicach. Uzyskała pierwszy i drugi stopień specjalizacji chorób dziecięcych. W czasie pracy w Ostrowie Wielkopolskim pełniła dyżury w pogotowiu ratunkowym i pełniła funkcję koordynatora do spraw pediatrii.

Zmarła po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 71 lat.

Została nominowana do tytułu Ostrowianina Roku 2017.

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje Piotr Szczublewski, znany ostrowski lekarz

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

 1. Dziękuję Pani Doktor za wszystko, mam nadzieję że tam po drugiej stronie w końcu Pani odpocznie. Najserdeczniejsze wyrazy współczucia dla rodziny. Redakcje proszę o podanie terminu i miejsca pogrzebu

 2. Zal,Wielki Zal. Łzy same cisna się do oczu.Cudowny ,wspaniały czlowiek.Oddana swojej pracy i pacjentom.Ciocia wszystkich maluszkow.Zawsze znalazła czas dla kazdego, nikomu nie odmówiła pomocy. Spoczywaj w spokoju.

 3. Najwspanialsza Pani doktor, a przede wszystkim kobieta. Kiedy żaden lekarz nie potrafił trafnie rozeznać choroby, ona jako jedyna bez chwili zastanowienia się postawiła słuszna diagnozę. Cudowny człowiek o ciepłym sercu. Smutek ogromny, że już nie jest z nami…

 4. Przyjęłam tę wiadomość z ogromnym smutkiem. Odeszła wspaniała pani Doktor,które całe swoje życie i serce poświęciła wielu pokoleniom.
  Ja sama zawdzięczam jej bardzo wiele…
  Rodzinie składam najszczersze wyrazy współczucia.

 5. Niezwykle ciepła, skromna osoba. Zawsze pomocna, szanowała pacjentów, a jej serce otwarte było także dla zwierząt.
  Takich ludzi dziś nie ma, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Wielki żal i smutek, że już nigdy jej nie zobaczymy…

 6. Człowiek przez wielkie C, leczyła mnie i i nieświadomie wychowywała pokazując , co znaczy kultura osobista, szacunek dla drugiego człowieka ( pacjenta ! ), wspaniałomyślność, hart ducha wobec ciosów od ludzi i życia. A życie nie szczędziło Jej niczego złego aż do końca . Miała taki dżwięczny , ładny , młody głos i pięknie się śmiała .
  NIGDY NIKOGO NIE TRAKTOWAŁA Z GÓRY , co jest standardem u ostrowskich medyków . Była jedyna taka , 40 minut dla jednego pacjenta na kasę to też standard u niej . Teraz odpocznij już .

 7. Doktor Jolanta Herzog była uosobieniem mądrości, dobroci i piękna ,w tym czego doświadczali od Niej jej pacjenci.
  Traktowała ich jako swoich bliźnich. Zostanie po Niej serdeczna Pamięć i Tęsknota.

 8. Doktor Jolanta Herzog była uosobieniem mądrości. dobroci i piękna w tym ,jak traktowała swoich pacjentów.Każdy znich czuł się Jej bliźnim. Zostanie po Niej serdeczna pamięć i tęsknota.

 9. Doktor Jolanta Herzog była uosobieniem mądrości, dobroci i piękna.Każdego pacjenta traktowała jak bliźniego swego.
  Zostanie po Niej serdeczna pamięć i tęsknota.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick