Nie żyje 14-latek wyrzucony przez morze. Jego rodzeństwa nadal nie znaleziono

5
Fot. Internauta
Nie udało się uratować 14-letniego chłopca, którego we wtorkowe popołudnie zabrała fala. Morze porwało razem z nim dwójkę jego rodzeństwa 11-letnią dziewczynkę oraz 13-chłopca. Ich nadal nie udało się odnaleźć.

Do tragedii doszło we wtorek po południu na plaży w Darłówku Zachodnim (część Darłowa). Podczas zabawy nad brzegiem Bałtyku, fala zabrała troje rodzeństwa: 11-letnią dziewczynkę oraz 13- i 14-letnich chłopców. W tym czasie ich matka wraz z 2-letnim dzieckiem oddaliła się w stronę toalety. Kiedy wróciła na brzeg morza, trojga dzieci już nie było. Do akcji natychmiast ruszyły służby ratunkowe, które od początku prowadziły ją w bardzo trudnych warunkach z powodu silnego wiatru i wysokich fal. Woda po chwili wyrzuciła na brzeg 14-latka, który został przetransportowany do szpitala w Koszalinie helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, nie udało się go uratować.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Jego rodzeństwa nadal nie odnaleziono. – W dalszym ciągu wykonujemy na linii brzegowej czynności poszukiwawcze za dwójką dzieci. Poszukiwania nastolatków na morzu zostały zawieszone we wtorek ze względu na złe warunki atmosferyczne. Kiedy ulegną one poprawie, rozpocznie się akcja poszukiwawcza na Bałtyku – mówi portalowi wlkp24.info sierż. Agnieszka Łukaszek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sławnie.

ZOBACZ: Rodzinna tragedia nad Bałtykiem. Morze porwało troje dzieci

Jak wynika z naszych ustaleń, rodzina, którą spotkała ta tragedia, pochodzi z gminy Sulmierzyce (pow. krotoszyński).

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Ktoś gdzieś napisał , że nie powinni się ludzi trzepiac rodziców ponieważ dzieci w tym wieku są samodzielne (13l)i to oni wiedzą co robią. Zależy kto co ma na myśli pisząc samodzielne . Dla mnie samodzielne jest dziecko co ma np 5 lat i umie się ubrać , chodzić ,jeść , mówić itp. to że dziecko ma 13 lat to nie znaczy że wszystko może , to po co w ogóle jechały dzieci z rodzicami skoro są”samodzielne ” same mogły jechać po co im rodzice w końcu decydują same za siebie bo są wręcz dorosłe prawie heh. Zastanówcie się co niektórzy co w ogóle piszecie . Wielka tragedia dla rodziny ;( do końca życia to zapamiętają ;(

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick