Rodzinna tragedia nad Bałtykiem. Morze porwało troje dzieci [AKTUALIZACJA]

5
Fot. fanpage Obserwatora Lokalnego Sławno
Troje dzieci zostało zabranych przez falę w Darłowie. 14-letniego chłopca udało się wydobyć na brzeg, ale jego rodzeństwa służby szukały przez kilka godzin. Do tragedii doszło we wtorkowe popołudnie. Jak udało nam się dowiedzieć, rodzina pochodziła z gminy Sulmierzyce (pow. krotoszyński).

Jak podaje slawno.naszemiasto.pl, wydobyty na brzeg nastolatek został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, a ratownicy przez kolejnych kilka godzin poszukiwali dwójki pozostałych dzieci (11 i 13 lat). Z powodu pogarszających się warunków na morzu, wieczorem akcja została przerwana, ale w dalszym ciągu służby przeszukiwały linię brzegową. Niestety, bezskutecznie.

AKTUALIZACJA (środa, godz. 11.20)

14-latek wyciągnięty wczoraj z morza i przewieziony do szpitala, nie żyje. Więcej informacji tutaj.

😞 koszmarny dzień na wyłączonym z kąpieli odcinku plaży – tragedia tuż przy falochronie – jedna osoba w drodze do szpitala ,kolejne dwie poszukiwane 😞 . #czerwonaflaga

Opublikowany przez Paweł Breszka Wtorek, 14 sierpnia 2018

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

    • Właśnie pilnujmy. Ojciec gdzieś sobie spacerował. Zakaz bezwzględny kąpieli flaga czytałem. Rodzice są winni tej tragedii.

  1. Nie oskarżajcie tej kobiety, czy mając czworo,jedno lub dwoje dzieci może się wydarzyć różna tragedia. Matka zawsze musi poświęcić choć chwilę więcej dla któregoś z dzieci. Tylko najgłupszy cep może oskarżać tych ludzi.

  2. Byłam tam i dzieci weszły do wody jak była BIAŁA flaga a jak matka zaczęła szukać to zmienili na czerwoną chłopaka wyciągi o 13.45 a żywy łańcuch zrobili o 14.10 to wiadomo że już nie było czego szukać. A jak matka mówiła ratowniką że byli przy wodzie jak obchodziła to twierdzili ze napewno poszli na deptak albo wydmy nie bronie matki bo dzieci powinno się pilnować gdzie był tata bo pojawił się jakieś pół godziny po zaginięciu ale matka zostawiła dzieciaki na chwile byli ratownicy myślała że będą bezpieczne

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick