DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Nie tylko Elena! Marta też wystąpi w The Voice Kids

Coraz więcej osób z południowej Wielkopolski bierze udział w programach telewizyjnych. W przeszłości wzięli udział m.in. w teleturnieju Jeden z dziesięciu, Szansie na sukces, ale także w The Voice Senior i Ninja Warrior Polska. W najbliższą sobotę dwie kolejne przedstawicielki regionu będzie można obejrzeć w telewizji.

O Elenie Płócienniczak z Topoli Wielkiej pisaliśmy w środę. Można przeczytać o niej pod tym linkiem. Również w The Voice Kids i również tego samego dnia – w sobotę, 24 lutego będzie można kibicować w muzycznej drodze w tym programie Marcie Mące z Cielczy.

Aspirująca młoda wokalistka jest uczennicą VII klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Jarocinie, a także radną Młodzieżowej Rady Miejskiej. Umiejętności wokalne i muzyczne szkoli w Społecznym Ognisku Muzycznym pod okiem Beaty Godniak, ale wolny czas dzieli też na występy w scholi „Cieleckie słowiki” pod okiem Patryka Urbaniaka.

13-letnia Marta ma już na koncie kilka sukcesów w lokalnych konkursach. Teraz chce się sprawdzić rywalizując śpiewem ze znacznie większą konkurencją, bo w ogólnopolskim programie.

Zarówno Marta jak i Elena powalczą o muzyczne serca jurorów: Cleo, Tomsona i Barona, a także Nataszy Urbańskiej. Początek programu The Voice Kids z ich udziałem w sobotę, 24 lutego o 20:00 w TVP 2.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz