DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Elena z Topoli Wielkiej wystąpi w The Voice Kids! Premiera już w tę sobotę

12-letnia Elena Płócienniczak z Topoli Wielkiej wystąpi w sobotnim odcinku programu The Voice Kids emitowanym na antenie TVP2.

Fot. Archiwum prywatne

Już 24 lutego (sobota) w programie muzycznym The Voice Kids emitowanym o godz. 20:00 w jednym z dwóch odcinków na kanale TVP 2 wystąpi Elena Płócienniczak. Na co dzień mieszka w Topoli Wielkiej pod Ostrowem Wielkopolskim. – To pierwszy taki występ Eleny w telewizji więc jest bardzo podekscytowana. Nie możemy zdradzić z jakim repertuarem wystąpi, bo obowiązuje nas umowa – tłumaczy Piotr Płócienniczak, tata Eleny. Występ 12-letniej Eleny to przesłuchania w ciemno. Jurorzy odwróceni tyłem będą słuchać wykonu dziewczynki i jeśli im się spodoba, odwrócą się i zaproponują dołączenie do swojej grupy.

Elena ma już na swoim koncie występy na lokalnych scenach oraz pierwsze sukcesy. Wygrała m.in. „Złoty mikrofonik” organizowany przez gminę Przygodzice. Zdobyła tam pierwsze miejsce w swojej kategorii oraz nagrodę Grand Prix. Wysoko uplasowała się także w konkursie wokalnym w Raszkowie.

Emocje przed premierą The Voice Kids sięgają zenitu. – Okoliczni mieszkańcy już trzymają kciuki za Elenę i nie mogą doczekać się emisji programu – mówi tata Eleny.

My również trzymamy kciuki za Elenę!

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz