Nie masz jeszcze kartki do św. Mikołaja? Spiesz się! Na prace czekamy tylko do piątku!

0
Dobiega końca nasz doroczny konkurs bożonarodzeniowy, który polega na wykonaniu kartki do Świętego Mikołaja. Na prace dzieci w wieku od 5 do 8 lat czekamy tylko do piątku, 17 grudnia! Szczegóły i regulamin na wlkp24.info. Sponsorem nagród jest firma Kamix.

Jeszcze tylko do piątku można wziąć udział w konkursie „Wyślij kartkę do Świętego Mikołaja”. Na autorów najpiękniejszych prac czeka 20 nagród. Otrzyma je 10 dziewczynek i 10 chłopców.

Sporo prac plastycznych już czeka na ocenę komisji konkursowej, ale mamy nadzieję, że kolejne jeszcze do nas dotrą. Prace plastyczne mogą zostać wykonane dowolną techniką nawiązującą do Świąt Bożego Narodzenia.

Pracę należy podpisać imieniem dziecka oraz imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania rodziców bądź opiekunów prawnych. Każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę konkursową.

Nagrodami w konkursie są pakiety zabawek przygotowane przez Sponsora Konkursu – firmę Kamix.

Na kartki do Świętego Mikołaja czekamy do 17 grudnia (do godz. 16.00). Należy je przynieść do redakcji Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19).

Wręczenie nagród nastąpi 21 grudnia 2021 roku również w naszej siedzibie o godz. 16.30. O wygranej i zaproszeniu po odbiór nagrody poinformujemy zwycięzców drogą telefoniczną.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick