Nie czekaj i wyślij kartkę do Świętego Mikołaja! [KONKURS]

0
Zachęcamy najmłodszych do wzięcia udziału w naszej zabawie "Wyślij kartkę do Świętego Mikołaja". Konkurs trwa do 17 grudnia. Nagrodzimy 20 osób (10 dziewczynek i 10 chłopców). Sponsorem nagród jest firma Kamix. Szczegóły na wlkp24.info.

Jeśli Boże Narodzenie to wizyta Świętego Mikołaja. A skoro mowa o Świętym Mikołaju, to nie może zabraknąć konkursu organizowanego wspólnie przez Telewizję Proart i portal wlkp24.info we współpracy z firmą Kamix w Ostrowie Wielkopolskim. To ona – będąc pomocnikiem Świętego Mikołaja – przygotowała 20 pakietów zabawek, którymi obdarujemy 10 dziewczynek i 10 chłopców. Otrzymają je osoby, które przygotują – zdaniem komisji konkursowej – najładniejsze prace zgodne z Regulaminem.

Aby powalczyć o cenne nagrody, należy stworzyć kartkę do Świętego Mikołaja. Czekamy na prace dzieci w wieku od 5 do 8 lat, które własnoręcznie przygotują prace plastyczne wykonane dowolną techniką nawiązującą tematycznie do Świąt Bożego Narodzenia.

Kartki muszą zostać podpisana imieniem dziecka oraz imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem rodziców lub opiekunów prawnych. Każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę konkursową.

Na kartki czekamy do 17 grudnia 2021 roku (do godz. 16.00) w redakcji Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19).

Wręczenie nagród odbędzie się 21 grudnia 2021 roku również w naszej siedzibie o godz. 16.30. O wygranej i zaproszeniu po odbiór nagrody Organizator poinformuje zwycięzców indywidualnie drogą telefoniczną.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick