Napił się żrącej substancji. Policjantom udało się go przesłuchać

1
Fot. Sebastian Kalak/pkr24.pl
Powracamy do wypadku, do którego doszło 22 sierpnia w miejscowości Wronów w powiecie krotoszyńskim. 27-letni wędkarz napił się żrącej substancji, która znajdowała się w plastikowej butelce i doprowadziła do poparzenia dróg oddechowych u mężczyzny. W ciężkim stanie został on wtedy przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu. Po ponad dwóch miesiącach od zdarzenia, stan poszkodowanego pozwolił na przesłuchanie go przez policjantów.

CZYTAJ: Połknął nieznaną substancję. Zabrało go LPR

Policjanci wstępnie ustalili, że 27-latek napił się płynu do czyszczenia dojarek. Doszło u niego do poparzenia dróg oddechowych i żołądka. Przebywa w poznańskim szpitalu i dopiero teraz jego stan pozwolił na to, by przesłuchali go policjanci. – Mogę potwierdzić, że doszło do przesłuchania mężczyzny. Nie mogę jednak zdradzać szczegółów dla dobra śledztwa. Mogę też poinformować, że poznaliśmy dokładny skład chemiczny płynu, który znajdował się w butelce – poinformował asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Jak udało się nam ustalić, prowadzone jest dochodzenie policji pod nadzorem prokuratora. Dotyczy ono uszczerbku na zdrowiu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick