Połknął nieznaną substancję. Wstępnie ustalono co to było

1
Fot. Sebastian Kalak/pkr24.pl
22 sierpnia załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została wezwana do nieprzytomnego mężczyzny, który napił się płynu z jednej z butelek. Okazało się, że jest to niebezpieczna substancja, która doprowadziła do poparzenia górnych dróg oddechowych. Poszkodowanego przewieziono do szpitala w ciężkim stanie. Policjanci mają wstępne przypuszczenia, co mogło znajdować się w butelce.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Wronów w powiecie krotoszyńskim. 27-letni mężczyzna chcąc napić się wody, połknął nieznaną substancję. Stracił przytomność, a jego koledzy natychmiast wezwali pomoc. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala najpierw w Kaliszu, a następnie w Poznaniu.

CZYTAJ: Połknął nieznaną substancję. Zabrało go LPR

Stan 27-latka był krytyczny. Po tygodniach spędzonych w szpitalu jego stan się poprawił, odzyskał przytomność. Zostanie on niedługo przesłuchany przez policję, która ma już wstępne ustalenia, co mogło znajdować się w butelce. – Nie mamy jeszcze wyników z laboratorium, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna napił się płynu do czyszczenia dojarek –mówi Piotr Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Nigdy, ale to NIGDY, nie przelewaj środków chemicznych w butelki po spożywce, nawet jeśli się je opisze. Po pierwsze nie są przystosowane do tego więc mogą się rozszczelnić, po drugie dodatkowy opis może się zetrzeć lub w inny sposób stać się niewidoczny bądź nieczytelny.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick