Napadł na stację benzynową! Trwa obława policji

11
zdjęcie poglądowe
Po północy doszło do napadu na stację benzynową przy ulicy Raszkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Napastnik miał wejść na teren stacji z nożem w ręku i zażądać pieniędzy. Z kasy zabrał ponad 1000 złotych. O zdarzeniu została poinformowana policja, która rozpoczęła obławę i poszukuje sprawcy.

Do zdarzenia doszło przed godziną 1.00 w nocy. Na teren stacji benzynowej wszedł mężczyzna, który miał na sobie kominiarkę oraz rękawiczki. Zażądał pieniędzy. – Wydano mu ponad 1000 złotych. Napastnik oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie sprawcy – informuje sierż. sztab. Ewa Golińska-Jurasz z ostrowskiej komendy policji.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

 1. 22
  25

  Będzie co raz więcej takich przypadków, drożyzna, brak pracy dla osób z niskimi kwalifikacjami, a do tego nagonki pisowskie i onr na mniejszości.

  • 23
   4

   Kradzieże są codziennością od zawsze, a rozboje raz na jakiś czas. Dawniej też były. Śmieszne jest wyciąganie wniosków na podstawie jednego zdarzenia. 🙂

  • 32
   27

   Tylko lenie nie pracują. Kto chce ten pracuję. Właśnie te lalusie tęczowe do pracy się nie garną.

  • 32
   1

   Znam osobę z której się śmiali, że wybrała szkołę zawodową. Dzisiaj zarabia pięć razy więcej niż ci, którzy pokończyli studia i się z niego wyśmiewali.

  • Praca jest tylko wlasnie Ci z niskimi kwalifikacjami zadają pensji doktora . Znaleźć teraz porządnego pracownika który chodzi do pracy codziennie a ja tylko jak jest trzeźwy to graniczy z cudem

 2. 9
  11

  Za ile jest praca A 2800 brutto czyli jakies 2080 netto możesz sobie tam sam iść i to szybko ktoś ma zarabiać takie ochłapy a inny narobi sobie dzieci na mój koszt i dostanie z miodu za darmo za samo istnienie to samo

 3. 12
  1

  Za 1000 zl teraz zyje w strachu schowany ze za chwile świat zza krat będzie oglądał. No gdzie to ma rozum czy to wogole taki człowiek ma rozum..

 4. Praca jest tylko wlasnie Ci z niskimi kwalifikacjami zadają pensji doktora . Znaleźć teraz porządnego pracownika który chodzi do pracy codziennie a ja tylko jak jest trzeźwy to graniczy z cudem

  • A jak się jest porządnym pracownikiem , tak się pracownika nie szanuje , czas wielki zacząć też szanować swoich pracowników …!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick