Nagły zgon przy ulicy Podmiejskiej w Kaliszu. 66-latka nie udało się uratować

2
Nie żyje 66-letni mężczyzna. Nagła śmierć nastąpiła z przyczynn naturalnych. Mężczyzna zasłabł na ulicy i mimo podjętej reanimacji zmarł. Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę przed południem, na ulicy Podmiejskiej w Kaliszu.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę na jednej z kaliskich ulic. 66-letni mężczyzna nagle zasłabł na chodniku. Świadkowie zdarzenia szybko wezwali pomoc, a Zespół Ratownictwa Medycznego po przyjeździe na miejce, natychmiast rozpoczął reanimacje mężczyzny. – Niestety, nie udało się przywrócić czynności życiowych i przybyły na miejsce zdarzenia lekarz, stwierdził zgon 66-latka. Śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, dlatego policja nie prowadzi żadnych czynności w związku z tą tragiczną sytuacją – przekazała poratlowi wlkp24.info asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Zdarzenie miało miejsce w godzinach południowych, przy ulicy Podmiejskiej.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Śmercioneczki są super, wyszczepione bydło w końcu zdechnie a reszta myślących co nie wzięła tego gówna w końcu rozliczy tych psychopatów z góry. Więcej wyszczepy zdychać szybciej bo nam tylko przeszkadzacie w robocie debile.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick