Nadchodzi kolejna Biała niedziela. Przebadaj się za darmo

0
To będzie trzecia Biała niedziela w jarocińskim szpitalu. 7 czerwca od godz. 15.00 aż do wyczerpania będzie mona odbierać zaproszenia na bezpłatne badania profilaktyczne w Punkcie Informacyjno-Rejestracyjnym w budynku lecznicy.

Najbliższa, a zarazem trzecia Biała niedziela zostanie poświęcona konsultacjom z zakresu chorób onkologicznych. Poprowadzi ją lekarz Bartłomiej Roszak. Porad będzie udzielał także chirurg-endokrynolog Jerzy Skrobisz, który na co dzień przeprowadza operacje tarczycy.

Tradycyjnie już pacjenci będą mogli skorzystać z usług naszego laboratorium, gdzie będą mogli zbadać poziom cukru, cholesterolu i TSH. Biała niedziela jest więc doskonałą okazją, aby zadbać o swoje zdrowie, bo często wszystkim brakuje czasu na wizyty u lekarza – uważa Leszek Mazurek, prezes Szpitala Powiatowego w Jarocinie.

Z pacjentkami spotka się również dr n. med. Włodzimierz Budzyński, ginekolog-położnik, który przeprowadzi badania w ramach profilaktyki raka szyjki macicy.

10 czerwca będzie można również przeprowadzić  badanie EKG z pomiarem ciśnienia tętniczego krwi, wagi ciała oraz  skonsultować się z  prof. Jackiem Piątkiem, który oceni ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych. Natomiast osoby, które mają problemy z nadwagą lub zaburzenia odżywiania, będą mogły zasięgnąć porad dietetyka – dodaje Wanda Olesińska, kierownik ds. pielęgniarek i średniego personelu medycznego w jarocińskim szpitalu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick