Na tylnym kole i między rowerzystami. Plaga motocrossowców w Ostrowie

18
Jazda na tylnym kole, bliskie mijanie się z rowerzystami i przejażdżki ścieżką rowerową. Na motocrossowców w Ostrowie Wielkopolskim skarży się coraz więcej osób, twierdząc, że ich zachowanie stanowi zagrożenie dla innych uczestników często obleganych miejsc. Jednym z nich są okolice zalewu Piaski-Szczygliczka.

Do naszej redakcji zgłaszają się mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego, którzy są oburzeni zachowaniem motocrossowców niewiele robiących sobie z obecności pieszych i rowerzystów.

CZYTAJ: Nie tylko „na wnuczka”. Teraz także “na brokera”. Nie daj się nabrać. On stracił 60 tys. zł

Otrzymaliśmy nagrania, jak w mało bezpieczny sposób poruszają się w okolicach zalewu Piaski-Szczygliczka. Byli oni obecni m.in. w niedzielę w godzinach popołudniowych na alejce pomiędzy ul. Poznańską a Piaskami, gdzie nie brakowało rowerzystów ani rodzin z małymi dziećmi w wózkach. „Próbowałem zwrócić uwagę to jeden gość pokazał tylko środkowy palec. A w drodze powrotnej do ul. Poznańskiej jeden z nich jechał na jednym kole. A tu rodzina z małym dzieckiem w wózku” – bulwersuje się jeden z mieszkańców.

Byliście świadkami niebezpiecznych zdarzeń z udziałem motocrossowców? Piszcie w komentarzach.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

18 KOMENTARZE

 1. 48
  2

  Nawet się nie wypowiadam gdzie była straż miejska i co powinna robić policja. Niech tylko nie robią larum jak dojdzie do samosądu.

 2. 28

  Byłam wczoraj na Piaskach. Wiraże wykonywane na placu zabaw oraz wyścigi po plaży. Wstyd!!!
  Widziałam bohaterski czyn jednego z ojców. Brawo za odwagę!
  Panowie funkcjonariusze reagujcie, bo dojdzie do nieszczęścia.
  Pozdrawiam. Zatroskana o pociechy Mama

 3. 24

  Kilka tygodni temu prawie jeden taki łeb wjechal we mnie i w córke, zadzwoniłem na 112 opowiedziałem o zaistniałej sytuacji i sie pojawili oczywiscie po …45 minutach gdzie juz śladu po nich nie było.

 4. 14

  Też wczoraj mało nie byłem potrącony przez jednego z tych zabili. Interweniowalem do stojącego obok patrolu straży miejskiej oraz dzwoniłem na 112. Tam oczywiście wywiad trwający ok 10 min. W jakim mieście na jakiej ulicy jakie motory, kolor motoru, jakie numery rejestracyjne itp. oraz moje dane osobowe. W tym czasie po debilach już nie było śladu

 5. 13

  Fakt są tam na okrągło to nie jedna przejażdżka policja powinna tam częściej zaglądać zanim stanie się nieszczęście. Jak im się zwróci uwagę to faktycznie szkoda slow

 6. 13

  A policja jak zwykle w krzakach z suszarkami o straży miejskiej to nawet szkoda gadać oni tylko pilnują parkomatów nie porzadku i bezpieczeństwa.

 7. 14

  Policja jak to policja… wolą łapać „przestępców” bez masek. W miejsca gdzie jest niebezpiecznie lepiej się przecież nie zapuszczać. Jeszcze coś mogłoby się wydarzyć.

 8. 12
  3

  To nie motocrossowcy tylko jakieś małolaty się podpisują swoją głupotą.Motocrossowcy jeżdżą w miejscach do tego przeznaczonych, czyli specjalne tory do jazdy.Nigdy nie szaleją na drogach, w lasach a tym bardziej w takich miejscach jak Piaski

 9. Brakuje kontroli każdy robi co chce rozwiązaniem mogą być służby po cywilnemu. Motocykliści czują się w Ostrowie bezkarni wystarczy zobaczyć co się dzieje na rynku czy na drodze do Michałkowa, Gorzyckiej, Chłapowskiego, Długiej wystarczy kawałek prostej szkoda gadać.

 10. 6
  1

  HaHaHa jeździliśmy jeździmy i dalej będziemy jeździć 🤪😇🖕🖕🖕A policja może tylko powąchać spaliny i poczuć piasek w zębach 😂🤣🤣

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick