Monika Ekiert spotka się z mieszkańcami Ostrowa!

0
Monika Ekiert spotka się z publicznością w kinie Komeda. Aktorka do rodzinnego Ostrowa Wielkopolskiego przyjedzie w poniedziałek, 16 września.

Już w najbliższy poniedziałek, 16 września, w kinie Komeda odbędzie się spotkanie z aktorką Moniką Ekiert, która niebawem, prosto z Los Angeles, zawita do swojego rodzinnego miasta.

Monika Ekiert niedawno zagrała główną rolę w sztuce teatralnej ,,Słomiany wdowiec”, która powstała na wzór komedii amerykańskiej z 1955 w reżyserii Billy’ego Wildera. Produkcja stała się kultowa, ponieważ słynną ,,Dziewczynę” grała Marilyn Monroe i to z tego filmu pochodzi legendarna scena, w której podmuch przejeżdżającego metra powiewa białą sukienką Marilyn.

Monika Ekiert na swoim koncie ma role teatralne i filmowe. Polscy widzowie znają ją też z serialu ,,Barw Szczęścia”, w którym zagrała modelkę, powracającą z Francji do Polski. Wystąpiła też m.in. we francuskim serialu telewizyjnym ,,Plus belle la vie” czy w filmach ,,Paulette” i ,,Amercian Visa Dream”. Pracowała również jako modelka.

Spotkanie będzie dla publiczności okazją do bliższego poznania ostrowianki. Zaplanowano je na godzinę 19.00 w kinie Komeda.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick