Minister Adam Niedzielski odwiedzi ostrowski szpital. OGLĄDAJ NA ŻYWO!

17
W środę ostrowski szpital odwiedzi Adam Niedzielski, minister zdrowia oraz Marlena Maląg, szefowa Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Wizyta ma związek z podpisaniem umowy na budowę nowoczesnego bloku operacyjnego.

Wizyta przedstawicieli rządu będzie miała miejsce o godzinie 12.30 w ostrowskim szpitalu. Ma ona związek z podpisaniem umowy na budowę nowoczesnego bloku operacyjnego za kwotę 16 milionów złotych.

CZYTAJ TEŻ: Ortopedia już po remoncie! Szpital zyskał nowoczesny oddział

Blok operacyjny to kolejna z niezbędnych- zdaniem starosty ostrowskiego – inwestycji w ostrowskim szpitalu. Dowodem na to mają być podane przez starostwo liczby przeprowadzanych zabiegów w ciągu 2020 roku:

 • Oddział Chirurgii Ogólnej – 1198 zabiegów
 • Oddział Ortopedyczny – 1146 zabiegów
 • Oddział Ginekologiczno-Położniczy – 1156 zabiegów
 • Oddział Laryngologiczny – 332 zabiegi

Wizytę ministra Adama Niedzielskiego pokażemy NA ŻYWO na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

17 KOMENTARZE

 1. A kiedy zapowiedź 4 fali. Już czytałam że może być to połowa sierpnia . Teraz Delta będzie . To co teraz szczepionki nie covid tylko delta będą musiały być. A na wiosnę jaka nazwa wirusa będzie. Taka sama czy inna . Pytanie skąd te wirusy się biorą te nazwy

 2. Przyjedzie , popatrzy …. a nóż warto byłoby przejąć …….Przydałby się stołek dla jakiegoś kolegi. ( obym w złą godzinę tego nie powiedział )

 3. Na podostrrowskim lotnisku w Michałkowie wylądował największy samolot świata Antonow An-225 Mrija, który dostarczył do ostrowskiego szpitala środki ochrony przed IV falą koronawirusa Delta. Uroczystego powitania maseczek na płycie lotniska dokonali ministrowie Adam Niedzielski i Marlena Maląg

  • I posłanka Sójkowa, która zawsze głosuje zgodnie z linią partii, nie dla dobra służby zdrowia czy dobra pacjentów.

 4. Niech się PiS trzyma z daleka od szpitala miasto i powiat bardzo dobrze nim zarządzają i świetnie sobie radzą dyrektor szpitala też wyprowadził go z długów i szpitala teraz ma zyski i oby tak dalej

 5. Minister osobiście odwiedza szpital, a w przychodni specjalistycznej obok nie można się już zapisać na ten rok do żadnego specjalisty… Chleba i igrzysk !

 6. Korzystając z okazji szopek noworocznych pisu zapytam – jak tam miliony złotych przeznaczone na halę przy Kusocińskiego? Ktoś pamięta ile to tam pieniążków poszło i najpewniej przepadło?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick