Mikołajki na ostrowskim rynku, czyli najpierw posiłek dla każdego, a później rozbłyśnie choinka

0
W piątek na ostrowskim rynku będzie można zjeść talerz ciepłej, wojskowej grochówki, pajdę chleba ze smalcem lub ziemniaki z gziką, a to w ramach akcji organizowanej przez Radę Osiedla Śródmieście "Ciepły posiłek dla każdego". Po południu po raz pierwszy w tym sezonie rozbłyśnie choinka ustawiona przy ratuszu.

Akcja „Ciepły posiłek dla każdego” rozpocznie się w piątek 6 grudnia o godzinie 10.30 i potrwa do 15.00. Akcja zorganizowana przed Radę Osiedla Śródmieście ma przede wszystkim okazać pomoc potrzebującym mieszkańcom Ostrowa, ale przyjść mogą wszyscy mieszkańcy miasta. Rada Osiedla pragnie w ten sposób zintegrować ostrowiaków.

>> Choinka na rynku rozbłysła! Można zaczynać święta [WIDEO] [ZDJĘCIA] <<

Jest to przede wszystkim ukłon w stronę potrzebujących, ale wziąć w niej udział może każdy, aby zintegrować się z pozostałymi uczestnikami tego wydarzenia.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych na ten dzień dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. O godzinie 16.00 – co stało się już zwyczajem w Mikołajki – po raz pierwszy w tym sezonie rozbłyśnie choinka ustawiona przy ratuszu. Zanim to się jednak stanie, najpierw zostanie odczytany fragment „Opowieści Wigilijnej”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick