Mieszkaniec Ostrowa wygrał 50 tys. zł

7
WIelkie szczęście miał mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, który poprawnie wytypował dziewięć liczb i wygrał 50 tys. zł.

Czegoś takiego nie da się zaplanować. Trzeba mieć ogromne szczęście i miał je mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, który w jednej z gier liczbowych skreślił dziewięć cyfr i zainkasował… 50 tysięcy złotych.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Przy milionowych wygranych, które także padały na terenie Południowej Wielkopolski, kwota 50 tysięcy złotych może nie robi wielkiego wrażenia, ale wielu z nas na pewno nie pogardziłoby taką kwotą.

W listopadzie ubiegłego roku w Ostrzeszowie szczęśliwiec zainwestował 6 złotych, by wygrać ponad 14 milionów, co zostało okrzyknięte inwestycją życia. To jak na razie najwyższa wygrana w historii naszego regionu, ale mieszkańcy Południowej Wielkopolski bogacili się w ten sposób już wielokrotnie.

Na początku marca szczęście uśmiechnęło się do mieszkańca Ostrowa, który wygrał ponad 90 tysięcy złotych. W połowie ubiegłego roku natomiast spore pieniądze popłynęły do mieszkańca Krotoszyna, który skreślając poprawnie kilka cyfr, wzbogacił się o 142 tysiące złotych.

A co Wy zrobilibyście z wygraną, gdyby trafiło do Was 50 tysięcy złotych? Piszcie w komentarzach!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick