Mieszkańcy Ostrowa na Marszu Wolności w Warszawie [ZDJĘCIA]

16
Fot. Rafał Kaczmarew
Grupa mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego wzięła udział w "Marszu Wolności, by wyrazić swój sprzeciw w stosunku do sytuacji politycznej i reform wprowadzonych przez Prawo i Sprawiedliwość.

Protestujący sprzeciwiali się – jak to ujęli – „patologiom rządów Prawa i Sprawiedliwości”. – Pojechaliśmy do Warszawy jako przedstawiciele Grupy Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła” – mówią uczestnicy marszu.

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego razem z tłumem tysięcy innych przeciwników PiS-u skandowali: „Wolność-Równość-Demokracja”. Do protestu przyłączyli się także m.in. przedstawiciele partii opozycyjnych, a także znani aktorzy: Andrzej Seweryn, Daniel Olbrychski czy Wojciech Pszoniak.

Do Warszawy pojechała grupa z Ostrowa Wielkopolskiego, którą można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

16 KOMENTARZE

  • Jasne wyrażanie myśli to trudna umiejętność, którą jednak można nabyć w szkole lub metodą samokształcenia, na naukę nigdy nie jest za późno.

 1. nie robcie wstydu naszemu miastu. Ludzie na zdjeciach nie wiedza o co w tym wszystkim dokladnie chodzi ale protest musi byc 🙂 Nie lepiej to zaczac pracowac i nie zajmowac sie pierdolami.

  • myślałam, że w moim rejonie ludzie są bardziej świadomi, obciach bronić układu PO PSL, KTÓRZY DBALI O SIEBIE I UWAŻALI SIĘ ZA WYBRANĄ KASTĘ, WSTYD……

 2. Wolność – Równość – Demokracja.
  Dziękuje Państwu za reprezentowanie mojego miasta w tym wydarzeniu.

 3. Brawo!!! Tak trzymać. Dopóki będą normalni ludzie w tym kraju jest szansa, że to PiSowskie buractwo z ich wyborcami nie przykryje nas swoimi beretami.

 4. Cóż o za piękny widok te tłumy ten entuzjazm ! – wróciły dobre czasy panie Wójcicki – metodyk nauczania
  – nominacja lata 80-te i wszystko jasne w/w temacie (zawsze z ,,partią” )

 5. MYŚLAŁAM , ŻE W MOIM REJONIE LUDZIE SĄ BARDZIEJ ŚWIADOMI, JAK MOŻNA POPIERAĆ ,,KASTE,, PO PSL ZŁODZIEJSTWO TARGOWICĘ ,, SPRZEDAŻ POLSKI DONOSZENIE , AFERY ITP….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick