Michał Grzesiak mistrzem Polski. Ponownie!

0

Podczas Mistrzostw Polski kickboxingu w formule kick-light, które odbyły się w Kartuzach w dniach Michał Grzesiak obronił tytuł mistrza Polski w kategorii senior waga -94kg w barwach Center – Team Odolanów. Michał był faworytem w tej wadze, w ubiegłym roku w finale turnieju wygrał z mistrzem Świata Piotrem Wypchałem i w tym roku historia się powtórzyła. 

Walkę finałową z Piotrem, Michał wygrał bardzo zdecydowanie i pod swoje dyktando. Tym samym umocnił się w kadrze Narodowej na tegoroczne mistrzostwa Świata, które odbędą się w listopadzie w Węgierskim Budapeszcie.

W tym turnieju swój pierwszy krok uczynił Wojciech Kamzol, który zadebiutował w gronie juniorów w wadzie -79kg. Wojciech odpadł z zawodów po przegranym debiutanckim pojedynku, jednak jego postawa podczas tej walki daje dobre prognozy na przyszłość, a medale wydają się być jedynie kwestią czasu.

Niestety choroba nie pozwoliła zadebiutować Dawidowi Stryczuli, który miał być trzecim zawodnikiem Center-Team Odolanów podczas tych mistrzostw. Dawid to chłopak z charakterem, i w tym roku na pewno swój debiut zaliczy.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick