Medal od Honorowych Dawców Krwi dla Telewizji Proart i portalu wlkp24.info

0
Telewizja Proart i portal wlkp24.info otrzymały z rąk Honorowych Dawców Krwi medal "jako wyraz uznania za działalność na rzecz społeczeństwa i kraju ojczystego". "To dla nas ogromne wzruszenie. Ten medal trafił fizycznie na moje ręce, ale odbieram go jako nagrodę i docenienie pracy całego mojego zespołu. Wszystkich osób - dziennikarzy, reporterów, operatorów, montażystów, marketingu, którzy co roku niesamowicie się angażują, tak że właściwie jeden dzień w roku upływa nam pod hasłem »Oddaj krew z kablówką«" - powiedziała Anna Okrój, dyrektor generalna Telewizji Proart.

Akcja „Oddaj krew z kablówką” została zorganizowana w 2021 roku po raz 16. Rok wcześniej nie odbyła się z powodu pandemii. Tym razem po raz pierwszy zaprosiliśmy krwiodawców z całego regionu do Areny Ostrów, a nie na dziedziniec Telewizji Proart, aby tam mogli podzielić się tym bezcennym darem z chorymi.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i obecność. Bez Was nasza akcja nie miałaby sensu!

RELACJA Z AKCJI „ODDAJ KREW Z KABLÓWKĄ 2021”: Oddaj krew z kablówką 2021! Śledź relację na żywo! [AKTUALIZACJE] [ZDJĘCIA] [WIDEO]

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick