DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Mamy bilety na mecz z Legionowem. Sprawdź, jak je zdobyć!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania mamy 5 podwójnych biletów na mecz Arged Rebud KPR Ostrovia – Zepter KPR Legionowo.

Po arcytrudnym starciu z Industrią Kielce czas na znacznie słabszego przeciwnika. Arged Rebud KPR Ostrovia przygotowuje się do meczu z przedostatnim zespołem – Zepter KPR Legionowo. Jeszcze niedawno oba zespoły rywalizowały w Lidze Centralnej o awans do Superligi. Teraz powalczą o punkty właśnie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W poprzedniej kolejce zespół z Mazowsza niespodziewanie pokonał Azoty Puławy 41:39 notując tym samym 4. zwycięstwo w sezonie. Patrząc z drugiej strony, Legionowo (obok Energii Wybrzeże Gdańsk) jest drużyną najczęściej przegrywającą. Oba zespoły mają na koncie po 17 porażek.

Dla drużyny prowadzonej przez Michała Prątnickiego każdy mecz do końca sezonu będzie o być albo nie być w Orlen Superlidze. Arged Rebud KPR Ostrovia także ma o co walczyć. Biało-czerwoni nadal liczą się w grze o awans do czołowej ósemki.

Aby tego dokonać, należy zgromadzić jak najwięcej punktów nie oglądając się na konkurencję. Jednym z meczów, co do których nie można podchodzić inaczej, jak tylko z myślą o zwycięstwie, będzie właśnie sobotnie starcie z Legionowem.

Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz z wysokości trybun 3mk Areny Ostrów, mamy dobrą wiadomość. Do wygrania jest 5 podwójnych biletów na to spotkanie. Aby powalczyć o jeden z nich, należy wykonać zadanie konkursowe, które brzmi: „Napisz w kilku zdaniach, jakie szanse, twoim zdaniem, ma KPR Ostrovia na znalezienie się w pierwszej ósemce Orlen Superligi?”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Legionowo”. W treści, oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 22 lutego 2024 roku (godz. 23.59).

REGULAMIN KONKURSU

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz