Mama piłkarza OKS-u walczy z nowotworem. Klub organizuje turniej charytatywny

0
OKS Old-Boys Cup zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 14 grudnia w hali sportowej przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Byli zawodnicy okolicznych klubów zagrają charytatywnie dla Asi, która walczy z nowotworem. To mama młodego gracza OKS-u Ostrów Wielkopolski. Nic więc dziwnego, że członkowie i sympatycy klubu postanowili pomóc jej w taki sposób.

Walka na parkiecie i pomoc poza nim. Tak będzie wyglądała sobota w hali sportowej przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zostanie rozegrany turniej charytatywny OKS Old-Boys Cup. Byli piłkarze w wieku 35+ stworzą osiem drużyn, które wystąpią w zawodach.

>> Akcja „Niech wszyscy mają święta” trwa. Do końca nieco ponad tydzień <<

Wpisowe wpłacone przez zespoły zostanie przeznaczone na pomoc finansową dla Asi – mamy młodego gracza OKS-u, która walczy z chorobą nowotworową. – Kiedy dowiedzieliśmy się, że zachorowała, postanowiliśmy pomóc najlepiej, jak potrafimy. Zdecydowaliśmy się wesprzeć ją w taki sposób – mówią organizatorzy turnieju. Pomóc mogą także kibice. Old-boye liczą na głośny doping i pełne trybuny. Będą się po nich przechadzać wolontariusze Stowarzyszenia „Qltura 21”, aby zebrać do puszek jak najwięcej pieniędzy. Cała kwota zostanie przekazana bohaterce charytatywnego turnieju.

W pucharze wystąpi osiem drużyn. Cztery będą złożone z reprezentantów lokalnych firm, a pozostałe utworzą old-boye Ostrovii 1909, Raszkowianki Raszków, Rawii Rawicz i oczywiście OKS-u Ostrów Wielkopolski. Początek rywalizacji o godz. 10.00.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick