MajOSTaszki 2019 zakończone! Zobaczcie je na zdjęciach!

15
Na portalu wlkp24.info opublikowaliśmy galerię zdjęć z dwóch dni majOSTaszków 2019. Zobaczcie je koniecznie! Kto wie, może uchwyciliśmy właśnie Ciebie?

To były dwa dni świetnej zabawy. Były, bo majOSTaszki 2019 powoli dobiegają do końca. Kiedy piszemy te słowa, na scenie na Piaskach Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim trwa koncert gwiazdy wieczoru – Michała Szpaka. Przez teren na Piaskach, gdzie zorganizowano tegoroczną edycję przewinęło się mnóstwo ludzi. Byli to nie tylko mieszkańcy miasta, ale także okolicznych powiatów i nie tylko.

Impreza od lat cieszy się zainteresowaniem, a kolejki, by skorzystać z poszczególnych atrakcji sprawiały, że można było poćwiczyć cierpliwość. Sympatyków dobrej zabawy w rytm muzyki nie zniechęciła nawet kiepska pogoda, która nie rozpieszczała szczególnie w niedzielę. Większość osób, z którymi rozmawialiśmy, zachwalało to wydarzenie, choć nie brakowało też słów krytyki czy uwag dotyczących organizacji.

Zobaczcie, jak wyglądały tegoroczne majOSTaszki w obiektywie i posłuchajcie, co ciekawego powiedzieli uczestnicy oceniając zarówno pierwszy, jak i drugi dzień festynu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

15 KOMENTARZE

 1. Wieś nie umie się bawić bez petard… Szkoda, że kolejny raz nie pomyślano o zwierzętach z pobliskiego lasu. Brawo Pani prezydent. Festyn mega klapa, a jego zakończenie jeszcze gorsze.

  • Becia bez huku petard nie może się obyć. Trzeba było zakończyć ten wieśniacki spęd z przytupem tak jak wieśniactwo lubi.

 2. Żal mi tylko tych fanek Michała Szpaka. On przecież chyba nie jest zainteresowany. I żeby nie było, że jestem jakimś homofobem, ale dziwnym trafem Becia otacza się Biedroniem, Szpakiem i ostrowską podstarzałą szansonistką Kowalską, która organizowała czarne protesty. Czy już nie ma w kim wybierać. Upodobania pani prezydent co najmniej dziwne. Ale może, to ja jestem dziwny.

 3. „Na portalu wlkp24.info opublikowaliśmy galerię zdjęć z dwóch dni majOSTaszków 2019. Zobaczcie je koniecznie! Kto wie, może uchwyciliśmy właśnie Ciebie”? NIE PO TO przez dwa dni nie wychodziłem z domu, żeby teraz się szukać na zdjęciach tej pożal się Boże konwencji politycznej Biedronia. Jeszcze by ktoś pomyślał, że zachwycam się tym lewakiem i popieram partię o nazwie Wiosna. Wystarczy mi aż za nadto, że coś takiego za moje pieniądze popiera i stręczy ostrowianom prezydent miasta w którym mieszkam od urodzenia.

 4. Te sztuczne ognie to skandal!!!! Zapowiadano laserowy pokaz, moze p. prezydent albo rzecznik wypowie sie na ten temat??? Czy poklask kilkuset osób ważniejszy od cierpiących i zestresowanych w tym czasie zwierząt?? świat idzie w przeciwnym kierunku zakazując w sylwestra tego typu pokazów, a u nas…. hulaj dusza…piekła nie ma! Wstyd, jeszcze raz wstyd!!!!

  • Zgadzam się. Skandal te fajerwerki. Dzika zwierzyna, ptaki mają okres lęgowy a tu szał huk fajerwerków. Czy nikt z władz miasta nie jest miłośnikiem zwierząt, ptaków. Tradycyjnie cholerne fajerwerki. Na sylwestra w wielu miastach rezygnowano a u nas tradycja musi być. I to nie sylwester. Tylko dlaczego kosztem cierpienia zwierząt. Wstyd !!!

 5. Kolejnym co żal du** ściska! Co wy chcecie od tych sztucznych ogni? Od lat były takie pokazy i było wszystko ok, a teraz robicie gownoburze! Za robotę się weźcie a nie tylko INTERNETY i hejty w głowie. Bez pozdrowień

  • Gołębie też kiedys wyżej lataly:) – ale pewnie tego nie zrozumiesz. . . może ktoś Ci przetłumaczy jaki to ma związek ze sztucznymi ogniami; bo jak czytam Twoją wypowiedź to mam pewność, że własnie Tobie INTERNETY lasują mózg:)

  • Ostrowiak chyba miłośnikiem zwierząt i ptaków nie jesteś. Nie wiesz to się nie wypowiadaj na ten temat. Co to znaczą fajerwerki dla nich.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick