MajOSTaszki – dzień 1! Jak wrażenia?

12
Choć pogoda jest kapryśna to mimo wszystko, ostrowskie majOSTaszki tętnią życiem! Mnóstwo atrakcji, pysznego jedzenia i muzycznych doznań. Jak wrażenia tych, którzy odwiedzili w sobotę Piaski Szczygliczka? Obejrzyjcie materiał wideo!
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  1. Elokwencja wypowiadających się tutaj imprezowiczów powala. „Fajnie, fajnie, fajnie” „A coś szczególnego wpadło w oko? Nic”.
    Jakbym nie znał tej telewizji, to pomyślałbym, że relacja była tak podana, żeby ośmieszyć tę imprezę i zaczepionych ludzi.

  2. Tylu nawalonych osób w życiu nie widziałem. Do tego bijące się grupki wieśniaków z pobliskich wsi, brak ochrony (zauważyłem trzech ochroniarzy). Jednym słowem wielka porażka.

    • Relacja wypowiadającego się w powyższym materiale 01:09 mówi, że nie było tak źle jeśli chodzi o picie, bo w zeszłym roku, to było co innego. No chyba, że później ten pan zmienił zdanie i postanowił powtórzyć sposób świętowania. A może bał się iść na całość, bo wiedział, że w pobliżu jest gość pani Klimek Biedroń?

  3. Jak się teraz będą czepiać Biedronia skąd ma pieniądze na działalność polityczną i na konwencje, to go mogą cmoknąć, bo był gościem Beci, a za karuzelę jako mężczyzna chyba zapłacił. No chyba, że tak jak Gronkiewicz Waltz, która zrugała pracownika obiektu muzealnego, chcącego sprawdzić jej bilet wstępu, którego nie raczyła kupić

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick